Jump to content
BulForum.com

FTL vs. Warez.ru


0xdeadc0de

Recommended Posts

Po princip propuskam da otgovariam na takiva izkazvania, no specialno za teb shte napravia izkliuchenie.

Koe tochno te oseni za tova tvoe neveroiatno hrumvane? Tova, che polzvam Windows ? Ili tova, che ne mi se beshe sluchvalo da teglia ot FTL po-burzo, ot kolkoto ot Warez.ru? Smiatash li, che koeto i da e ot dvete ti dava pravo da sudish za vuzmojnostite mi kato komputuren potrebitel? Ami ako sluchaino vzemesh, che razberesh, che se zanimavam s kompiutri poslednite 13 godini? Ili tova, che ot 5 si vadia hliaba kato programist? Ne vijdam nishto lamer-sko nito v prednia mi post, nito v skromnata si lichnost, osven moje bi tova, che izobshto ti otgovariam.

Aide sus zdrave!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

E tva ne biah go vijdal! Napravo niamam dumi.

 

FlashGet.jpg

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Oburnete vnimanie na URL-tata i Speed-a ;)

Neznam.Tva dosta rqtko sa slu4va moje da si go iskara6 na printer i da si go sloji6 v ramka :lol: :lol: .

 

Ina4e Warez e mnogo po dobre ot FTL po malko raboti ima ama po barzo se svalq zatova

Link to comment
Share on other sites

Qvno si vzel predishnia mi post mnogo navutre!Viz v kolko chasu sum go pusnal i pomisli v kakvo sustoqnie sum bil.I Sorry!

     PEACE !!! :)

ok. no chovek ima edno goliamo predimstvo pred jivotnite i tova e razshirenata funkcionalnost na onzi izrastuk deto sedi na ramenete ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: kakto si kazal: PEACE!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...