Jump to content
BulForum.com

Литекс-Страсбург


notor1ous

Recommended Posts

Ами... какво ще кажете? Първото полувлеме пълен резил. Гол от сублекалнята и неадекватна игра на Занев, Сичеро, Сандриньо. Пълни фигуранти са Йеленкович и Груич. Генчев според поне за сега не става за дясното крило. Бори се, отне няколко топки, но така и не направи свястно центриране. Айде дано второто полувреме да е по-добро. Поне равен трябва да направят, защото тея Страсбург са пълни смешници (е имат 2-3 добри, но другите са зле).

Link to comment
Share on other sites

Нищо учудващо няма в резултата до тука,като се има впредвид,само че това,че французите почти не са почивали(зимна пауза),за Литекс не е играл официален мач от декември месец,повече от 2 месеца са това.Колкото и добра подготовка да са направили това има голямо значени.А да не говорим,че класата на френското първенсто е в пъти повече от на наща TBI А група.Отделен факто е и пренавинането поне според мен,а и все пак е голямо напрежението за пръв път се стига на такава фаза от много години насам,така че нищо ненормално до момента. :)

Link to comment
Share on other sites

Лош късмет. Още във втората минута да вкарат си е направо постижение. Важен турнир, първи мач и то домакини и да допуснат гол толкова рано ... е има още малко време до края, дано поне да изравнят. Ако загубят първия мач, ме съмнява да се класират :(

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо общо с късмета. Въпрос на манталитет. След проблясъка през есента сега Литекс се върнаха към типичния футбол на българските отбори в евротурнирите. Липса на тактическа грамотност и страх от поемане на рискове и най-важното отговорност. Е, за съжаление явно "балонът Литекс" е бил пълен само с въздух под налягане и днес се спука с гръм и трясък. :(

Дано другият балон да не е пълен със същото (или поне да не се пука точно днес), че много ще ни дойде за един ден.

Link to comment
Share on other sites

Е недей така да говориш за Литекс.Мисля,че показаха дух като биха в може би най-важния мач в Белгия.След това взеха и малко очаквана победа и то в Украйна срещу Днепър.За манталитета е ясно,но все пак не може да се омаловажава постигнатото до момента,направиха доста добри мачове,това може би е първата им издънка.... :(

Link to comment
Share on other sites

Сичеро беше безбожно слаб тоя мач, не може като го няма Венков и да се срутва защитата.

 

 

Мдам,пълен фъс беше,макар че ако Новакович беше вкарал дузпата нещата можеше да са различни...

Link to comment
Share on other sites

Литекс изобщо не игра както трябва...... все пак смятам, че имат шансове за реванша, макар и не големи

бтв... имаше ли засада при 1-виа гол

Link to comment
Share on other sites

Литекс изобщо не игра както трябва...... все пак смятам, че имат шансове за реванша, макар и не големи

бтв... имаше ли засада при 1-виа гол

абе според мен имаше засада, ама на тея от канал 1 трябва да им забранят да излъчват мачове :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мисля, че нямаше засада. Тая тема за първия гол въобще не трябва да се дискутира, защото от камерите на канал 1 нищо не се видя. Не съм гледал Сашо Диков може той да е извадил нещо интересно, но смятам че Сичеро покриваше засадата. А освен това съдията свири на 100% за Литекс. Даде им несъществуваща дузпа (фалът беше извън наказателното) и въобще не трябва да го обвиняваме, че той е закопал Литекс или нещо такова. Просто на терена имаше 11 футболиста в оранжево, които не си свършиха работата (може би само Кирилов и донякъде Кайе играха на ниво).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...