Jump to content
BulForum.com

Публикуваха статия за acmilan-bg.com, в Агенция "Фокус" и &q


Jackson_Fan

Recommended Posts

www.acmilan-bg.com в медиите!!!

 

 

tema-sport.jpg

С гордост искам да ви уведома,че преди двайсетина дни във вестник "Тема Спорт" беше публикувана статия за фен сайта на Милан в България-www.acmilan-bg.com.

Ето и статията:

Ако сте привърженик на един от най-титулуваните италиански отбори Милан и искате да научите повече за този клуб,то тогава задължително трябва да посетите българския фен сайт на росонерите.На адрес www.acmilan-bg.com ще откриете последните новини около миланския гранд,както и репортажи от последните двубои на тима в Шампионската лига и Серия А.Най-атрактивната секция на уебсайта обаче определено е тази,отделена за различните фен клубове на Милан на Апенините.Тук ще видите както невероятната хореография,подготвяна от запалянковците,така и историята около създаването на Бригате Росонери,Командос тигре и Пантерс Милан.Фотогалерията на сайта представлява всички настоящи футболист,които носят червено-черната фланелка,а с някои от тях има и актуални интервюта.От главното меню има линк,с който можете да се свържете директно с вашия любим тим.Създателят на сайта е помислил и за всички бивши и настоящи легенди на росонерите,както и за всички трофеи,спечелени от тях през годините.Ако искате да научите повече и за митичния "Сан Сиро",то тук ще откриете как този стадион е бил реконструиран през годините,за да се превърне в едно от най-добрите съоражения на Стария континент.Разбира се,цялата информация е на български,което я прави достъпна за всеки почитател на Милан

_____________-

Eто и статията от Агенция "Фокус"

focus-sport_big.JPG

Link to comment
Share on other sites

Браво за добре свършената работа!Сайта е наистина много як и си заслужавате поздравленията!!!Много успехи и за напред!

Link to comment
Share on other sites

хуууууууууу де !!!! Публикували статия тук, публикували статия там, не знам си къде още... Казаха ти браво и поздравления, кажи ако трябва и пари да ти дадем.

Link to comment
Share on other sites

Страшно внимание обърнали на сайта значи той праща имейли на вестника Марица и на останалите...ма моля ви са драснете нещо за мойто сайтче.. и после ма вище в. Марица толкова много е харесала идеята за сайта че и статия написва..бреййй. Само на мен ли ми е смешно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Страшно внимание обърнали на сайта значи той праща имейли на вестника Марица и на останалите...ма моля ви са драснете нещо за мойто сайтче.. и после ма вище в. Марица толкова много е харесала идеята за сайта че и статия написва..бреййй. Само на мен ли ми е смешно :lol:

а мислиш ли ,че Донбалон,Марица,Тема Спорта,Агенция Фокус ще публикуват всеки сайт?

Link to comment
Share on other sites

хуууууууууу де !!!! Публикували статия тук, публикували статия там, не знам си къде още... Казаха ти браво и поздравления, кажи ако трябва и пари да ти дадем.
Страшно внимание обърнали на сайта значи той праща имейли на вестника Марица и на останалите...ма моля ви са драснете нещо за мойто сайтче.. и после ма вище в. Марица толкова много е харесала идеята за сайта че и статия написва..бреййй. Само на мен ли ми е смешно :lol:

Без да се обиждате много, но не вярвах, че може да има толкова плоски хора в този форум... :blink:

Просто нямам думи какво да кажа.

Peja : не мислиш ли, че това е най-добрият фен-сайт на чуждестранен отбор, а може би и изобщо в България ? И при това почти целият е правен от един единствен човек !

И това, ако ви изглежда смешно, по-добре се скрийте, защото на мен пък вие сте ми смешни... ;)

 

P.S. Nesta_86, бих могъл да помогна за развитието на неактивната страница за клиповете.

Link to comment
Share on other sites

айде да ви е яд сайта го има вече и в http://www.sport1.bg/sport1/node/12235

 

Вчера имаше 1,428 уникални посещения.....

 

P.S. Nesta_86, бих могъл да помогна за развитието на неактивната страница за клиповете.
Ще говорим в mIRC на тази тема,за да ти обясна каква ми е идеята за тоя радел.....
Link to comment
Share on other sites

Без да се обиждате много, но не вярвах, че може да има толкова плоски хора в този форум... :blink:

Просто нямам думи какво да кажа.

не мислиш ли, че това е най-добрият фен-сайт на чуждестранен отбор, а може би и изобщо в България ?

Ето ти един доста по-добър ;)

 

Nesta_86, айде стига с рекламата а?

 

Темата се изчерпа и нека някой админ я затвори...

Link to comment
Share on other sites

айде да ви е яд сайта го има вече и в http://www.sport1.bg/sport1/node/12235

 

Вчера имаше 1,428 уникални посещения.....

Обясни кой и за какво трябва да го е яд ? Че написали статия за сайта ти някъде си ? Че имало 1000 и кусур уникални посещения ? Като искаш да се похвалиш нали си има тема за това, направи го там.Все едно аз да си пусна една темичка и през ден два да опреснявам с какво гадже съм си легнал и да прилагам и снимки.Опа...ти не се хвалиш ..ти си се фукаш ...

Link to comment
Share on other sites

а мислиш ли ,че Донбалон,Марица,Тема Спорта,Агенция Фокус ще публикуват всеки сайт?

Всички тези са всекидневеници и ще напишат всякакъв буклук само и само да си запълнят изданията.

 

Без да се обиждате много, но не вярвах, че може да има толкова плоски хора в този форум... :blink:

Просто нямам думи какво да кажа.

Peja : не мислиш ли, че това е най-добрият фен-сайт на чуждестранен отбор, а може би и изобщо в България ? И при това почти целият е правен от един единствен човек !

И това, ако ви изглежда смешно, по-добре се скрийте, защото на мен пък вие сте ми смешни... ;)

 

P.S. Nesta_86, бих могъл да помогна за развитието на неактивната страница за клиповете.

Ми не знам кой плосък и кой не, като ставаше въпрос за рекламата не за сайта и за това колко "плоско" си го рекламира и после го изкарва така че сайта е толкова забележителн, че всичките тези медии сами са го открили и са му отделили внимание за да се окаже в крайна сметка обаче, че той сам се е молил на въпросните медии да му рекламират сайтченцето. Но тъй като отвори дума за самйя сайт на конкретния въпроса да ли мисля, че това е най-добрия фен сайт. Мисля, че е един от най-лошо направините страници. Още мисля, че истинските тифози на Милан, ще останат разочаровани от 'официалния' сайт Милан след тази мас-реклама. Сайтът куца от почти всеки ъгъл от който се погледне профисонално:

- липса на пропорция и цветове

- с този черен фон прилича на warez сайт

- прекалено много празни пространства

- объркани са charset-е например на страница "Brigate Rossonere" се вижда:

the Cava del Demonio' (Ïåùåðàòà íà Äåìîíà) è Ultras(Óëòðàñèòå). Êúì òÿõ ñêîðî ñå ïðèñúåäèíÿâàò áèâøè ÷ëåíîâå íà ãðóïàòà

- да не говорим за оптимизация за търсачките:

Meta tags analysis.

Title: Title relevancy to page content is terrible.

The Title relevancy to page content is 20%.

Description: Description relevancy to page content is poor.

The Description relevancy to page content is 60%.

Keywords: This tag contains too many characters.

This tag contains 1203 characters. This is too many for what we would consider a 'robot friendly' web page. The maximum number of characters we recommend for this tag is 500.

This tag contains too many keywords.

This tag contains 104 keywords. This is too many for what we would consider a 'robot friendly' web page. The maximum number of keywords we recommend for this tag is 20.

Keyword relevancy to page content is terrible.

The keywords relevancy to page content is 4%.

Robots: Found no robots meta tag.

This tag is not really required but helps spiders to index the web page.

- завишен борй клучови думи, освен това се повтарят, търсачките с радост няма да те включат в листете си.

- и още много нещта, за които NeSTa_86, ще трабва да ми платиш за консултации, че да пооправиш това, което наричаш български фен сайт на Милан. B)

 

айде да ви е яд сайта го има вече и в http://www.sport1.bg/sport1/node/12235

Вчера имаше 1,428 уникални посещения.....

След нещата, които установих за сайта ти няма да се повтори тази цифра в това си положение.

 

И да завърша с тази комедия все пак ще кажа, че ако не друго то идеята и труда са похвални. Разбира се за крайния потребител (посетителите на сайта) това не е достатъчно. Аз съм привърженик на Ювентус, но уважавам много Росонерите. Ако бях фен на Милан обаче щях определно да съм разочарован от постното и не професионално представяне на "бъллгарския" Милан портал. Липсва ти кординация и опит и с оглед нещата до тук мисля, че идеята за реклама не е никак добра. Може би след време ще оправиш нещата и тогава вестник Марица и агенция Фокус сами ще напишат статия за росонерския бг сайт без да ти да ги молиш. Съответно трябва да помислиш за маркетинга на този сайт, реклама, търсачки нови услуги и забавления на потребитилите и най-важното - ти сам да си наясно -- какво искаш от този сайт.

ПС. съветвам те незабавно да махнеш IPB за форума от сайта, защото ще те заболи главата след време. В момента Invision имат много стабилен security team, който следят за незаконни копия и както domain name-a и хостинга са на твое име вероятността да имаш неприятности е голяма.

Толкова от мен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...