Jump to content
BulForum.com

Уредите от рекламите....->


Rex

Recommended Posts

Днеска гледах някаква рекламка смешна за ab tighter или нещо такова беше. Та в рекламата се казваше, че от тва смешно пластмасово уредче с шест ластичета ще направим неповторимо тяло. Оф, незнам дали има задръстеняци още дето се вързват на тия глупости. Преди по ВС телешопа пак имаше нещо подобно: с гигантски пластмасов уред правиш упражнения за корем, по нова течеше реклама с 1 друг уред дето с 1 въженце си меткаш ръчиците и крачката все едно се учиш да литкаш и т.н..... На всичкото отгоре в рекламата за тоя tighter дават едно от най-добрите упражнения за корем/чрез едно колелце се изпълнява - всеки може да си стъкми такъв уред вкъщи без пари стига да може да прави с него после че не е лесно ;) / и го правят нарочно криво и излиза че е неефективно и докарва травми. Хубаво си рекламират боклуците, ама да ми казват, че някъв смешен уред е по-полезен от наистина сериозно упражнение - ахахахаххахахахаха!

Истината:

1 Хубаво тяло не се прави с такива "че***жийски" уредчета - те могат да служат единствено ако живота ви е омръзнал и не знаете по какъв точно начин да се самоубиете. Може да се приеме, че ако се заигравате достатъчно време на ден с тези изобретения ще се "види" некъв слабоват напредък, ама тоя напредък ще се види и при ходене пеша примерно /упражнение, което не причинява травми освен че лекува лееекинко мързела :lol: /.

2 Здраво,силно,стройно тяло се изгражда с много упоритост и много подчертавам МНОГО болка и лишения - такива историйки за безболезнени тренировки и безопасни упражнения дето оформят тялото ги разказвам на една от уличните котки пред блока/подготвям я психически за билдър-кариера ;) /, но и тя вече като ме види бяга щото мисли че съм луд /подозирам че не щото си говоря с нея, а защото и нея са я зарибили горката вече с тия реклами :lol: :lol: :lol: /

Ако някой направи канал на гърдите,широк гръб и плочки на корема с такъв уред аз спирам силовите тренировки, купувам един такъв уред и без травми ставам Рамбо - звучи малко глупаво,а ;)

Link to comment
Share on other sites

много ми става смешно като покажат някоя от онея "машини" дето цял живот са тренирали и са пили кво ли не и кажат, че ще станате като тях :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, най-ми хареса изказването на стенли. Поне да дават такива, които са използвали само такъв уред. Още малко ще кажат, че Колман тренира с някакъв колан само и гледа тв. Повечето мъже по тия реклами са 50:50 кръв и нескуик на прах. Ама от този в аптеките... :pirate

Link to comment
Share on other sites

А каква е темата :confused

 

Ми темата е за забавление ;) /а е най-близко до този форум, защото става въпрос за "пИерфектни тела", които се правят, замествайки всъщност истинските упражнения/. Няма тема. Просто се кефа на глупостите дето сътворяват някои хора и искам да ги обсъдим и да се посмеем ;) So, have fun or die trying :D

Link to comment
Share on other sites

аз съм голям фен на пловвдивска оществена телевизия там дето дават оная реклама на знел и тлустър шш тва са велики уреди :laughing:

веднага бих дал за тях там към 240 ли колко бяха тва сие една добра инвестиция просто една НЕВЕРОЯТНА цена :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-комичното в случая е че артистите, или по-скоро статистите, които участват в тия реклами, обикновено имат и перфектни гърбове. Ако някой ми обясни как с тия джаджи се прави такъв груб - веднага си купувам такова "жУвотно"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...