Jump to content
BulForum.com

Доволни ли сте от двустенните капли CROSSER?


MR_GO

Recommended Posts

Аз карах с едни Remerx Grand Rock , които са същите като Crosser-a. Впечатленията ми са че друдно се помпи гумата ( ако си с къс вентил де, както бях аз), друго - тясни са т.е ако се слойи по широка гума, профила на гумата е малко прецакан, ако мога така да се изразя... иначе са здрави....е зависи как ги малтретираш... btw с колко спици са тези за които питаш ? ако са с по - малко от 36, ако не си зел, не си зимай...

еми това е общо взето!

Link to comment
Share on other sites

Интересуваме, до колко са здрави. То е ясно, че не са най доброто на пазара, даже бих казал са най евтиното, но все пак.....

Link to comment
Share on other sites

Помпенето ще ти е малко зор... поне при мен е беше така, ако няма да караш екстремно можеби няма да сбъркаш...

Може да събереш още по 5 лева на шина и си земи Remerx Jumbo , верно, малко тежат ама са здрави.. и не са много пари.. аре успех в избора. :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз тези ги взех вече. Просто ме интересува да ли са здрави. А за екстремното - няма да ги карам толкова екстремно. Тези ги взех наплетени с главините за по 20лв. бройката. А дкумбото сигурно само шината е толкова (съобразявам се с моментното си финансово състояние). Иначе съм чувал не толкова лоши отзиви за тях. Те се водят CROSSER X-Pert (Алуминиеви аерокапли). :D

 

А за помпенето - не видях особен зор. Понякога зависи и от гумата. Имах зор с помпенето при старите капли - Remerx едностенни. :(

Link to comment
Share on other sites

Аз тези ги взех вече. Просто ме интересува да ли са здрави. А за екстремното - няма да ги карам толкова екстремно. Тези ги взех наплетени с главините за по 20лв. бройката. А дкумбото сигурно само шината е толкова (съобразявам се с моментното си финансово състояние). Иначе съм чувал не толкова лоши отзиви за тях. Те се водят CROSSER X-Pert (Алуминиеви аерокапли). :D

 

А за помпенето - не видях особен зор. Понякога зависи и от гумата. Имах зор с помпенето при старите капли - Remerx едностенни. :(

 

 

 

има нещо вярно в историята с гумите... аз ги карах с 2.35 гуми... с 1.95 ги помпех по лесно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...