Jump to content
BulForum.com

The thing


__lo6iat__

Recommended Posts

awe chovek sto ne pogledna 3 temi po-nadolu..a ?? a kaji mi ??? i ti ne znaesh nali ??? pochnahte da zalivate foruma s vsqkakfi gluposti .. che prochetete malko moje da ima nqkoq tema po sastiq vapros ( http://www.warez.ru/forum/index.php?act=ST&f=2&t=373 ) .. no vii ne ... kakto i da e ... bg subs vse oste nqma a i kato gledam nqma jelaesti koito da gi prevadat.. taka che zasega chakame ... btw tezi tri temi koito si pusnal mojeshe da gi obobstish v edna no kakto i da e i tova ste podmina kato za prav pat .. are sas zdrawe .. no offence.

Link to comment
Share on other sites

Oki we curidge k`vo mi se kara6 ??? Ako nima xora kato men tyk da govorat na k`vo 6te zapreli4a na grobi6te si4ki 6te vlizat 6te 4etat edno i sa6to i 6te mal4at 4e nikoi dryg go bil kazal :)))) to e mnogo sme6no i niama logika v nego pak za k`vo da gio obedinivam v edin kato iskam da sa otdelno! Taka ima po-goliam 6ans niakoi da gi vidi i da mi help. Vse pak curidge ti blagodaria 4e mi kaza da ne tarsa subs za The Thing !!!! :(

Link to comment
Share on other sites

__lo6iat__, obiknovenno horata izpolzvat onia link nai-otgore "View new posts" i gi gledat nared (ne sa chak tolkova mnogo). Naistina niama smisul da se pishat po niakolko thread-a, ako neshtata mogat da se obediniat v edin. Kolkoto do tova za niakolkoto threda za edno i sushto neshto ... ami predstavi si, che moga da pomogna, smiatash li che shte si igraia da pisha reply vuv vseki edin thread po temata ? shte ti otgovoria - NE ... shte napisha reply-a v edin ot threadovete. Taka ili inache shte se naloji da si go prochetesh ot tam. :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Niamam za cel da se zaiajdam ili neshto takova, prosto tova za koeto govori curidge se naricha "Flood" :) i e "nakazuemo" ot iNet pravilata za povedenie ;))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...