Jump to content
BulForum.com

Kdrive :-)


NightLife

Recommended Posts

http://kdrive.com/index.html

Вярвам, че повечето от вас знаят малко английски и няма смисъл да ви превеждам следното:

Welcome to Kdrive:

 

Kdrive is a secure global virtual hard drive. Anyone can create a folder on the Kdrive. You can use Kdrive to chat with and share files with friends, business associates, or the general public.

Kdrive is built from the beginning with security and privacy in mind. All communications and file transfer is authenticated and encrypted. This means you know who you are talking to and no one else can listen in on your conversation.

 

Use Kdrive to:

 

*Access your files securely from anywhere.

*Chat with your friends.

*Collaborate on projects.

*Easily download and upload files to friends with no hassle.

*Form groups to share files among the members securely.

*Send secure instant messages.

 

На кратко ще кажа, че Kdrive се развива от MetaMachine, които са създатели и на eDonkey :-)

Версията е много бета, но има огромен потенциал. За момента Kdrive съдържа в себе си и мрежата Overnet. За по-малките ще вметна само, че в началото имаше 2 клиента Overner и eDonkey, които се обединиха в най-любимият ми p2p software - eDoneky2000. Та нищо чудно след време да интегрират и ed2k в Kdrive или обратното. :-)

 

ПП. Никът ми е NightLife (лесно да се досети) и съм направил група Bulgaria. :-)

ППП. Обясних нещата накратко, но все пак сме в сесия простено ми е. :-)

Link to comment
Share on other sites

*Collaborate on projects.

You can use Kdrive to chat with and share files with friends, business associates, or the general public.

 

хаха - ей сега ще си ъплоудна при тях проектите и бизнес нещата

Link to comment
Share on other sites

Лично аз не мисля, че от това ще излезне нещо :huh:

 

Нито ще тръгна да ъплоудвам mp3-ки нито нищо :)

А иначе и аз като ov3rm4n, ще си кача всички документи там - за по-сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

И как да се свържа с "Bulgaria" ??? Изкарва ми Couldn't join bulgaria as kamen - creds unavailable

Не можеш защото не съм ти дал права иначе може като guest user да се джойнеш. :)

 

@simbata Kdrive e нещо като DC++, но место hubs има групи (които се създават за по минута и от всеки, нещо което не може да се каже за хъбовете), в които влизат определени юзери. Поради това има доста потенциал. Също и защото няма проблем дали си в БГ дали не си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...