Jump to content
BulForum.com

Сериалчето " Stargate Atlantis "


Burkoff

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
I na tozi batka sam gledal si4ki serii do sega :P oba4e e po interesen ot battlestar :) sega tamun she si puskam s2 17 epizod i toi stava super interesn.

 

Ехе . да всеки с мнението си :-)) на мене Galactica повече си ме кефи :-)

Link to comment
Share on other sites

але даите някав друк линк ако имате да не е кам арената,6тот не ми се занимава с тях(далга история)10x предварително, и ако имате и линк кам парвия сезом 4е сам гледал само до 11 или 12 серия

Link to comment
Share on other sites

але даите някав друк линк ако имате да не е кам арената,6тот не ми се занимава с тях(далга история)10x предварително, и ако имате и линк кам парвия сезом 4е сам гледал само до 11 или 12 серия

 

от 11 до 15 епизод на 02 сезон - димек най новото ... ако искаш 01 сезон .. малко трудно .. аз трябва да взема да uploud-на тези сериали в датабг :-) че ми писна от тая арена вече :-) само да намеря малко повече време :punk

 

Мен сериала много ме кефи и е 2 в моя top5 лист :)

 

На мене също :-)) Lost , Battlestar Galactica , Stargate Atlantis и АЛФ :-) това е най-доброто :-)

Link to comment
Share on other sites

torrents.bol.bg там ги има всичките и се сваля с 300 к.Поне аз свалям с толкова.Тъпото е че втори сезон свърши и ще трябва да чакаме :( .Иначе последната серия беше много яка.Дразна се само че не мога да разбера какво е продължението. :pirate Шя трябва да чакам сумати време докато разбера а вече са минали 2 дена и вече се побърквам :wir

Link to comment
Share on other sites

torrents.bol.bg там ги има всичките и се сваля с 300 к.Поне аз свалям с толкова.Тъпото е че втори сезон свърши и ще трябва да чакаме :( .Иначе последната серия беше много яка.Дразна се само че не мога да разбера какво е продължението. :pirate Шя трябва да чакам сумати време докато разбера а вече са минали 2 дена и вече се побърквам :wir

Хмм и как пък реши че вторият сезон е свършил :confused Остават още 5 серии като следващата серия си е по график на 10.02.2006(петък)

Link to comment
Share on other sites

малко офф топик бихте ли ми помогнали зна4и кат трагна да го свлям от болл бг с биторент и ми дава

Stargate.Atlantis.S02E01.WS.DSR.XviD-LOKi" : bad data from tracker - not a valid bencoded string

вкакв може да е проблема?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм му фен на тоя сериал :) обаче нещо свършиха епизодите. изгледах и 20-тата серия на сезон 2 и край егати :( някой има ли си на идея кога ще пускат нови епизоди и от къде се свалят ?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм му фен на тоя сериал :) обаче нещо свършиха епизодите. изгледах и 20-тата серия на сезон 2 и край егати :( някой има ли си на идея кога ще пускат нови епизоди и от къде се свалят ?

Мисля, че Юни или Юли, но не съм сигурен.

 

 

 

 

EDIT: мисля, че тази е най-официялната :)

http://www.stargateatlantis.com/

Link to comment
Share on other sites

аре кат ка4и6 парви сезон даи линк,и даи линка на 1-10 серия на втори сезон ако ги има

 

Ето ги :-)

 

Сезон 1 Епизод 1-5

 

Сезон 1 Епизод 6-9

 

Това за сега :-) останалите от първи сезон .. ще се uploud-ват :-)

Link to comment
Share on other sites

Burkoff мерси много за линка

Ако има от 10 нагоре серия в датата даите линк и за тях.и за втори сезон ако има серии.10x предварително.

 

:-) Моля моля .. :punk Ако си на евроком или гигабит .. до колкото знам го има целия 1-ви сезон в локалния. Забелязвам, че тия от дата-та са почнали да трият системно всичко ... олигофрени ... img src="style_emoticons/default/devil.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":devil" border="0" alt="devil.gif" /> .. Май май... само торент сайтове ще може да ги намериш. ТУК има целия 2-ри сезон. Регни се и го изтегли ... мм там няма толкова стриктен контрол, като арената :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

за всички фенове на сериала .. за съжаление .. 2-ри сезон свърши и се очаква продължение лятото .. някъде май или юни :-)) Очакваме с нетърпение 3-ти сезон :)

 

Ето 2 добри Wallpapers на сериала :-)

 

цък :-)

 

цък 2 :-)

Link to comment
Share on other sites

о4аквам с нетарпение да по4не трети сезон :D

 

Дам последния епизод свърши доста гадно за нашите хора, чудя се как ще се измъкнат от тая каша дето е забъркаха. Ади да го пуснат по бързо :-=) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...