Jump to content
BulForum.com

Tърся покана за oink.me.uk


TMMK

Recommended Posts

Много моля ако някой има излишна покана за oink.me.uk да ми я прати на crisp@mail.bg

След молби по други форуми и два часа безуспешни опити да се свържа в чата на oink съвсем се отчаях :cry

Edit: Вече получих покана - свалих mIRC и успях да влезна в канала на OiNK :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

На мен пък ми трябва малко помощ..бях си заел акаунта на един и сега имам 5 дни да си вдигна рейтинга иначе заминавам, а пък не ми се ще така:) Ако някой може да изтегли 1-2 пъти това http://oink.me.uk/details.php?id=556031

ще съм му много благодарен.. Ако не..здраве да е. Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми трябва малко помощ..бях си заел акаунта на един и сега имам 5 дни да си вдигна рейтинга иначе заминавам, а пък не ми се ще така:) Ако някой може да изтегли 1-2 пъти това http://oink.me.uk/details.php?id=556031

ще съм му много благодарен.. Ако не..здраве да е. Мерси :)

Ако ми дадеш покана, ще го изтегля :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз се опварих вече, макар че още си го сийдвам :) Нямам покани обаче. Потърси във форуми на тракери. Във всеки се обменят покани >)

Link to comment
Share on other sites

Ами..

Registered Users 65,600

Torrents 38,022

Peers 235,898

Clever Users 13,603

Stoopid Users 6,716

Seeders 226,999

Leechers 8,899

Active Users in Last 15 mins 690

Active Users in Last 24 hours 26,882

 

С това.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...

:) Ъм... аз нямам какво да предложа в замяна но .. все пак ако някой е така добър: daniel.v7@gmail.com

 

От предишния post си правя извод че ако поддържам нисък коефициент преебавам този който ми е дал поканата. така ли е? ако е така - няма причина за притеснение :) Linux-чето ми тука seed-ва 24/7 :)

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе то .. и да гарантираш.. то като не тегли никой.. или ако теглят.. теглят със някаква нереална скорост :)

 

С тоя нашия ъплоуд.. лоша е работата :)

Link to comment
Share on other sites

наистина се прави трудно коеф там. Аз го направих след като качих 20 мой торента. Ако имате нещо, което няма в сайта и е качествено можете да го качите

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

и в крайна сметка кой тракер ползвате, за да си набавяте lossless на албуми?

да препоръчате някой и ако е с покани и някой има, ще съм му благодарен на една поканка или там както се казва :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...