Jump to content
BulForum.com

mainboard


Recommended Posts

S kakyv chipset iskash da byde dynoto? :woot mojesh da si namerish ot novite ASRock K7S8XE R3.0, te imat mnogo extri za clock. A edva li shte sa mnogo skypi. Edinstvenoto koeto na men ne mi haresva v asrock-a e che biosa e "AMI BIOS" ;)

Link to comment
Share on other sites

Asrock K7S8XE SiS748, DDR400, SB5.1, Lan AGP8x, USB2.0, FSB400 ima reviziq 3.0 na tova dyno koeto e s mnogo extri za clock, Elitegroup L7S7A2, SiS746, DDR400, SB, Lan, ATA133, USB2.0, CardReader i tova dyno. Gledam che Gigabyte imat dosta hubavi dyna, nqmam predstava dali shte imat extri za clock. Gigabyte 7VA KT400, DDR400, AGP 8X, SB5.1, ATA133 -

Gigabyte 7VT600 KT600, DDR400, AGP 8X, SB5.1, ATA133, USB2.0 -

Gigabyte 7VT600L KT600, DDR400, AGP 8X, SB5.1, Lan, ATA133, USB2.0 -

Gigabyte 7VT600F-1394 KT600, DDR400, AGP 8X, SB5.1, Lan, ATA133 USB 2.0 -

Gigabyte 7N400E, NFORCE2, DDR400, AGP 8X, SB5.1, ATA133, USB2,0 -

Spored men nai dobriq variant e dynoto s nForce2 chipset. No vse pak ti izbirash. Syberi oshte nqkoi drug dolar i si vzemi s nForce2. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tova se e polu4ilo samo pri teb.Az sam a AMI BIOS i nikoga ne sam imal problemi.A i dosega ne sam 4ul da se omazva kato se sloji niakakav nov hardware.

E dobre na men ne mi haresva AMI BIOS-a. Shtom ti haresva polzvai si go!!!!

 

 

EDIT: Пиши всичко в един риплей а не в няколко ! Излишните ще бъдат изтривани !

Link to comment
Share on other sites

E dobre na men ne mi haresva AMI BIOS-a. Shtom ti haresva polzvai si go!!!!

E 6to se nervi6 sega?Prosto kazah 4e na men ne mi e pravil problemi tva e.Kato 4e li triabva da se 4uvstvam vinoven 4e si imal problem s AMI BIOS-a.

A pak ot drua strana kato ne te kefi - zna4i izbira6 si MB s drug BIOS i tva e. :)

Vinagi sam kazval:vseki pravi tova koeto na NEGO LI4NO mu haresva. :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

E dobre na men ne mi haresva AMI BIOS-a. Shtom ti haresva polzvai si go!!!!

E 6to se nervi6 sega?Prosto kazah 4e na men ne mi e pravil problemi tva e.Kato 4e li triabva da se 4uvstvam vinoven 4e si imal problem s AMI BIOS-a.

A pak ot drua strana kato ne te kefi - zna4i izbira6 si MB s drug BIOS i tva e. :)

Vinagi sam kazval:vseki pravi tova koeto na NEGO LI4NO mu haresva. :) :) :) :)

Taka e obache kogato kupih ASRock-a neznaeh che e s ami bios, razbrah edva kato go vkluchih u nas, apak i mai po evtinite dynca sa sys AMI BIOS

Link to comment
Share on other sites

mai po evtinite dynca sa sys AMI BIOS

Vij za tova ne sam se setil da obarna vnimanie ama ne mise viarva da ima takava tendencia.Proizvoditelite na MB predpolagam re6avat za vsiaka MB kakav BIOS da izpolzvat i tova ne se opreelia ot tova za koi cenovi diapazon e opredelena tazi MB.No moje i da si prav.6te potarsia i 6te proveria kak stoi vaprosa. :punk

Link to comment
Share on other sites

E dobre na men ne mi haresva AMI BIOS-a. Shtom ti haresva polzvai si go!!!!

E 6to se nervi6 sega?Prosto kazah 4e na men ne mi e pravil problemi tva e.Kato 4e li triabva da se 4uvstvam vinoven 4e si imal problem s AMI BIOS-a.

A pak ot drua strana kato ne te kefi - zna4i izbira6 si MB s drug BIOS i tva e. :)

Vinagi sam kazval:vseki pravi tova koeto na NEGO LI4NO mu haresva. :) :) :) :)

Taka e obache kogato kupih ASRock-a neznaeh che e s ami bios, razbrah edva kato go vkluchih u nas, apak i mai po evtinite dynca sa sys AMI BIOS

т'ва пък от къде го измисли.моето дъно, което като ново струваше над $100 и е с AMI.Отиди на сайта на някой от реномираните производители и виж, че има и от Award и от AMI и от Phoenix.

Link to comment
Share on other sites

E dobre na men ne mi haresva AMI BIOS-a. Shtom ti haresva polzvai si go!!!!

E 6to se nervi6 sega?Prosto kazah 4e na men ne mi e pravil problemi tva e.Kato 4e li triabva da se 4uvstvam vinoven 4e si imal problem s AMI BIOS-a.

A pak ot drua strana kato ne te kefi - zna4i izbira6 si MB s drug BIOS i tva e. :)

Vinagi sam kazval:vseki pravi tova koeto na NEGO LI4NO mu haresva. :) :) :) :)

Taka e obache kogato kupih ASRock-a neznaeh che e s ami bios, razbrah edva kato go vkluchih u nas, apak i mai po evtinite dynca sa sys AMI BIOS

т'ва пък от къде го измисли.моето дъно, което като ново струваше над $100 и е с AMI.Отиди на сайта на някой от реномираните производители и виж, че има и от Award и от AMI и от Phoenix.

Samo predpolojih, zashtoto ASRocka mi e s AMI BIOS. Ave nali raboti kvo mi puka s kakyv bios e :D

Link to comment
Share on other sites

Tova se e polu4ilo samo pri teb.Az sam a AMI BIOS i nikoga ne sam imal problemi.A i dosega ne sam 4ul da se omazva kato se sloji niakakav nov hardware.

Помисли си пак приятелю ;) Колко лесно тръгна RAM-a при теб ????или процесора (е тои си тръгна веднага де) :P :P :P ????. иначе си прав....не би трябвало да има проблеми със AMI ili AWARD. :)

Link to comment
Share on other sites

Колко лесно тръгна RAM-a при теб ????или процесора (е тои си тръгна веднага де) :P  :P  :P ????. иначе си прав....не би трябвало да има проблеми със AMI ili AWARD. :)

Ako triabva da sme to4ni pameta ne tragna izob6to na moito PC ama ne zabravia 4e ne tragna i na o6te edno.Taka 4e e edva li e ot BOIS-a tva ... :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...