Jump to content
BulForum.com

Fort Minor - The Rising Tied


Legop4o

Recommended Posts

Вчера случайно намерих някъде в гугъл сайт с новия албум на Майк от Линкин Парк, свалих го и парчетата много ми харесаха. Днес като се опитах да намеря пак същия сайт вече го нямаше, но песните са ми на харда, кръстени, подредени, с обложката и т.н. :love Ето официалния сайт на проекта, като на него можете да чуете и да свалите две от песните - Remember the Name и Petrified. А повечето от вас сигурно вече са гледали клипа на Believe me. Ако някой може да ми каже как да кача албума на вареза, който, естествено, не съществува... да драсне един ПМ. В темата може да обсъждаме развитието на проекта и да опровергаем с общи усилия поредната серия от оплюване, която неминуемо следва създаването на всяка една такава тема ;)

 

Ето и обложката, която, както винаги, е пипната и стилна:

trt-front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Албумът на Fort Minor го имам от доста време.Повечето песнички доста ме кефят :) Believe me повечето трябва да са я чували,а Remember the name е от саундтрака на NBA Live 2006.По MTV съм гледал и клипа на Petrified,a иначе мен ме кефят още High road,Cigarettes i Kenji :punk

Готини песнички е направил Майк B)

Link to comment
Share on other sites

Ох ами ... аз както се оказва никоя не съм чувала. LP и комерсиализираните им песнички .. дразнят ме. Аммм може ли някой да ме светне по въпроса за стила на парчетата, понеже Майк рап намила обикновено... :huh:

 

Ъъъ, хип-хоп, да xmas.gif Като цяло доста се различават от ЛП, така че щом не харесваш тях може би тези ще ти допаднат повече xmas.gif Впрочем на ЛП докато не им видиш текстовете не можеш да ги оцениш както трябва... В момента все по-често откривам техни песни, които сякаш са писани за мен... така де, разбираш ме, надявам се...

 

Yepp. Само дето колкото повече се отдалечиха от жалкото подобие на метал толкова повече зеха да не ми харесват.

Както и да е. Ясна е работата - няма да се слуша :punk

Link to comment
Share on other sites

Ох ами ... аз както се оказва никоя песничка не съм чувала. ЛП и комерсиализираните им песнички .. дразнят ме. Аммм може ли някой да ме светне по въпроса за стила на парчетата, понеже Майк рап намила обикновено... :huh:

Ъъъ, хип-хоп, да :) Като цяло доста се различават от ЛП, така че щом не харесваш тях може би тези ще ти допаднат повече :) Впрочем на ЛП докато не им видиш текстовете не можеш да ги оцениш както трябва... В момента все по-често откривам техни песни, които сякаш са писани за мен... така де, разбираш ме, надявам се...

Link to comment
Share on other sites

Оле тва е лудо бе!Няма лоша песен в албума БРАВО!!!Много добро начало за Майк само така!

 

 

Малко да се отклоня от темата с едно въпросче....някой да знае какво стана с Chester(вокала на ЛП)?Сорка за офтопика....

Link to comment
Share on other sites

Албума е много добър. Remember the name е най - добрата песен според мен. Сега разбирам, че единия е от ЛП, аз такива глупости като ЛП не слушам, но стила на Fort minor е доста по различен от този на ЛП и допада наистина.

Link to comment
Share on other sites

Yepp. Само дето колкото повече се отдалечиха от жалкото подобие на метал толкова повече зеха да не ми харесват.

Както и да е. Ясна е работата - няма да се слуша

 

Пич,ти си сериозно заблуден бе :angry: :

1. LP никога не са свирили метал :angry1

2. "Тези" Fort Minor e само Mike Shinoda и този албум няма нищо общо с LP,защото,ако не забелязвате ,е изцяло хип-хоп :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo Believe me me kefi

 

Offtopic™

Nqkoi znae li kvo stava s LP?Neshto ne pravqt novi pesni...

Link to comment
Share on other sites

Абе помня, че в някакво интервю бяха казали, че ще направят нов албум чак когато... и помня дотук :lol: Но the rising tied колкото повече го слушам, толкова повече ми харесва. Особено Where'd You Go с Холи Брук, Slip Out the Back и The Hard Way, която май се води бонус парче... Впрочем последната я слушах 157 пъти (около 9 часа и половина) и подобрих рекорда на една приятелка, която беше слушала Too lost in you на sugababes 8 часа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...