Jump to content
BulForum.com

ICQ za Linux ili kakvtoto e tam za linux ama da e s acountite na ICQ


Rubbish

Recommended Posts

licq

gaim

 

тия са най-популярните

a moje li link za nqkoq ot tex. 4e sega sam s edin BOOTnat ot CD linux nqkav Tilix smotan poneje mi se bagna Xp pak :angry1

I iskam da si sloja ne6to kato ICQ poneje skype-a ne moje da mi se connect-ne nz za kvo :confused

Link to comment
Share on other sites

Site-а на Kopete e kopete.kde.org :)

Иначе пробвах licq.. личното ми мнение е - у коша.

Gaim съм ползвал под Уин.. мисля че става.

Kopete rule за сега :love

Link to comment
Share on other sites

Mi tyka neta mi e dobre ama v drugite saitove ne moga da vlezna :cry i skype ne moje da se connect-ne :(

Да не би да си на гигабит и да ти е блокиран локалния за вируси?

Ако е така и icq няма да ти работи

Link to comment
Share on other sites

Да не би да си на гигабит и да ти е блокиран локалния за вируси?

Ако е така и icq няма да ти работи

На ггбит съм ама просто тогава явно беше неще кофти нета.

Иначе си сложих пак бозата windows и всичко си е наред :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Сложи си sim-icq и забрави за другата бълвоч.

SIM наистина е прекрасен клиент, но работи само с KDE библиотеки и многото други клиенти си имат проблеми с HTML таговете, които праща.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми отговори какъв е смисълът десетократно да затвърждавате нещо, казано вече в темата? Това с цел вдигане на мненията ли е или какво? По заглавието на тази тема не ми се струва, че е някакъв вид гласуване или допитване кой какво го кефи и какво ползва, а просто пича иска малко, но достатъчно, информация за такъв тип клиенти.

 

Не знам как по друг начин да нарека тези изпълнения освен - "детска работа". Хора без работа, по цял ден киснали във форума и се чудят какво да драснат, за да си вдигнат рейтинга (ако има такова нещо воабще .. не съм много в час).

 

Поздрави,

cipher

Link to comment
Share on other sites

а'е ходи пикай и се 'лъзгай :angry1 :angry:

 

 

Абе аз за него не знам, ама ти се `лъзна току що... няколко дена няма да можеш да постваш, после минаваш на режим. Дано си вземеш поука как общуват културни хора и оставиш селските мурафети у вас когато влизаш тук. Ще имаш време да прочетеш и правилата тъкмо...

Link to comment
Share on other sites

predpolagam 4e ws4ikite si imat predimstwa ai sq fenowtete na razli4nite klienti da pishat za kwo staa wapros

do sedmica dwe bqh s koepete i kum nego po4ti nqmam kritiki GAIM me kefi stot nqma nikwi problemi s kirilicata. A sq sam LICQ makar 4e samo mo0ga da 4eta kirilica no mnoo me kefi po neqsni pri4ini!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...