Jump to content
BulForum.com

Fitness


HaKaTa

Recommended Posts

V momenta sam 69 kilograma!iskam da iz4ista do 62 i sled tfa da ka4a muskulna masa do 75 kilograma!O4akvam polezni saveti!

Blagodarq Predvaritelno :lol:

Link to comment
Share on other sites

na4i parvo za da otslabne6/iz4isti6 ti trqbva dietka sa4etana s kardio misla 4e nqma smisul da govorim za nqkvi dobavki ama ako vse pak iska6 tova e l-carnitin , sled kato stigne6 neobxodimoto teglo i jelaniq procent maznini po4va6 da trenira6 i promenq6 dietata si taka 4e da ka4va6 ka4estvena masa a ne kvoto i da e , kombinira6 s nujnite dobavki i si gotov

pi4 vaprosa ti e zadaden nqkak si neto4no ne si kazal kolko staj ima6 kolko pati sedmi4no trenira6 , pravi6 li kardio , kak se xrani6 , jelae6 li dobavki , kakuv tip teloslojenie si , ka4va6 li lesno i taka natatak ima dosta ne6ta koito trqbva da uto4ni6 za da moje nqkoi da ti pomogne

Link to comment
Share on other sites

Atleti4no tqlo imam :P No mnoo mi se lepat maznini i na men mi pisna i sprqh da treniram!!!treniral sam 7 meseca!no ve4e ne i reshih pak ta zapo4na oba4e nanovo...... :confused

Link to comment
Share on other sites

Zashoto trqbva da ima mnogo mneniq i da si izbera nai-podhodqshtoto!TOVA TRQBVA DA STANE V MOQ TOPIC! :D

 

Egoist :D Ima mnogo temi za fitnes i programi i hranitelni dobavki. Sushto taka ima i tema specialno za tezi raboti pitai tam vseki shte si kaje mnenieto po tvoia vupros. Fitness i Kulturizam)

 

Ako vseki si praveshe tema za nego si...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...