Jump to content
BulForum.com

Zapisvam DVD-ta vsqkakvi!!!


Recommended Posts

chochosan chestito :)

Sega ostavi nqkakav adres da dojdem da ti gepim DVD zapisvachka ;)

Ako ne, pone - phone number ili pak edno E-mailche ....

 

Seriozno!

Ostavi nqkakvi kordinati - ako chovek reshi..da ne pishem izlishno vav Forum ...

Link to comment
Share on other sites

a Chochosan все едно от небето ми падаш.Тъкмо се чудех къде да обикалям да търся запис на DVD-та .. :) До няколко дена и аз мисля да се възползвам от теб и новата ти придобивка. :rolleyes:

И верно.. остави некви координати(телефон за предпочитане) и име..

Link to comment
Share on other sites

ami az moga po 50st da ti zapisvam ako stava vupros cd shte vzema edno bg dzu blanc cd za 30st i ostanaloto za zapis i gotovo, ama ne tam e ideqta nali... mejdu drugoto kazaha mi che ima dvd-ta bg za po 1.5-2 lv diska aka che zapisa mojde da izleze kum 5-6 vleva taka che oshte po na smetka e :)), puk i cdta ako nqkoi tolkova iska zapisvam po 1.5 leva ama ne mi se zanimava za edno dve taka che na brojki pone po 7-8...

Link to comment
Share on other sites

Abe kupih si edna qka multiformatna DVD zapisvachka tuj che veche ako nqkoi tursi zapis na DVD -R/+R/-RW/+RW da se obajda cenata na edin nositel e kum 3.7 lewa 4.7 GB az ne znam kolko oshe da vzimam ama kum 4lv sigurno taka che shte izliza kum 7.5 - 8 leva na dvd, moje filmi, igri za PS2, ili prosto sqkuv warez. Izlia suer po nasmetka stiga da si imate dvd player na computera shtoto edno dvd e kum 7 cdta zapisa na tolkova naj evtino go predlagat za po 2lv. 7x2=14 vs. 7-8 za edno dvd i na vsichkoto otgore cqlata informatziq se namira samo na edin nositel i ne se poluchava kupchina ot diskove , mnogo po kopmaktno i udobno, ta imajte go vpredvid :) are...

Iskam da mi zapishesh 200-300 DVD-ta. Nema se kosish za parite. Ti gi zapishsi puk az shte ti dam parite. Are bate. :sick

Link to comment
Share on other sites

Iskam da mi zapishesh 200-300 DVD-ta. Nema se kosish za parite. Ti gi zapishsi puk az shte ti dam parite. Are bate.  :sick

I kakvo iska6e da kaje6 s toia replay?! 4e sme tapi i ne mojem da sledvame misalta ti iz tia Marianski padini na intelekta dostapni samo za entelektualci kato teb?! 4oveka seriozno si predlaga uslugite - ti niakakav problem li ima6 ot tva?! 6toto za takiva prikazki ot sorta na "pikaia si na 6umka, ta da mi tropa" si ima otdelen razdel vav foruma - "Others"...

Ako niama kakvo sa6testveno da kaje6 po niakoia tema, molia te ne se 4ustvai zadaljen da puska6 replay... 6te go prejiveem niakak si... Blagodaria za vnimanieto...

 

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

ami super togava, samo deto ne ti trqbva dvd nositel za da si zapishesh vcd stava i na obiknoveno cd, moje b samo kachestvoto shte e znachitelno po nasrano :))

Kupih si 4 dvd diska na optical storage stara zagora, absolutni bokluci ot 4te samo edno trugna da go zapisva i dade greshka sled 2 min na drugite izobshto ne moje da razchete s kakva skorost da go zapishe daje, pusnah zapis na edno tdk dvd-r nositel zapisa vsichko otraz...

Link to comment
Share on other sites

az se interesuwam, no mi triabwa da naprawia copy na edno DVD koeto e 7.6 GB, ednostranno, predpolagam e dwusloino.

ako niakoi znae kade se prodawat takiwa nositeli molia da kaje zashtoto ako se naloji da delia tezi 8GB na 2 DVD-ta po 4.7 neznam kak sha izbiram koe kade da sloja, stawa duma za programa koiato si ima setup i toi predpolagam si tursi neshtata na 1 disk, niama da ima opcia "insert next CD".

Link to comment
Share on other sites

trudno shte namerish takova dvd i ako go namerish shte izleze soleno, trqbva da go pusna na dvd zapisvachkata i da pusna copy 1kum1 za da vidq kakvo shte kaje, no naj veroqtno e da razdeli infoto na 2dvd-ta za vseki sloj po 1, easy cd/dvd creator mi dava da slagam poveche info ot 1 cd ili dvd kato go razprostira na poveche nositeli shte probvam da zapisha edin golqm fail na 2 cd-RW nositelq za da vidq kak shte go otvarq posle i shte ti postna resultata

Link to comment
Share on other sites

Ne znam trudno li ste nameri ama mai vuobste nqma dvusloini za zapis dvd-+r(w) diskove.To nqma i takiva dvd zapisva4ki.

e towa weche sha bude mnogo grubo ako e istina ! :angry:

az zatowa i postnah, da kaje chochosan dali negowata spiswachka poddurja podobni diskowe...

no taka ili inache, imam niakolko idei, samo malko HDD space i swobodno wreme mi triabwa i mislia che shte se reshi problema... moje dori na go naprawia na otdelni CD-ta ;)

 

Edit: k-otixxx, mersi za linkowere, razseiaha sumneniata i potwurdiha opaseniata :

DVD-9

DVD-9 is a single sided dual layer DVD which can fit up to 7.95 computer GB which many commercial video DVDs are using today (a DVD-9 is basicly two pressed plastic DVD-5s pressed together, they are not burned). Video DVD supports this format but DVD-R/W and DVD+R/W does not support this format.

ei towa e jivotnoto s koeto si imame rabota :pirate

Link to comment
Share on other sites

eto ti otgovora na dvd-9 vuprosa

 

All-in-one DVD-9 to DVD-5 DVDDecrypter

DVDFab

Pinnacle InstantCopy

SmartRipper

 

To Extract and Burn the contents of a Dual-Layer DVD Movie, either Main Movie ONLY, or Whole DVD onto a single or dual DVD±R/W. DVD to DVD, DVD9 to one DVDR, DVD9 to two DVDR

Link to comment
Share on other sites

само че той каза, че на диска има софтуер, а не филм и софтуера няма как да го разделиш на две, щото няма как да ти поиска диск 2.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...