Jump to content
BulForum.com

Kakvo da si izbera za Nova Godina


Undyning

Recommended Posts

Mom4eta vsi4ki ot vas nai veroqtno 6te hodat da koponqsvat nqkude sus priqteli na Nova godina.

Oba4e men me interesuva na kakva muzika nai mnogo 6te se razmagete za6toto iskam da naprava edin zboren disk blagodarenie na vas razbirase.Neka vseki edin ot vas mi napi6e pesenta koqto bi iskal da 4ue na edin qk kupon za nova godina zada moga az da q drupna ot internet i suotvetno da naprava super lud disk na koito 100% 6te se razbiq kakto az taka priqtelite mi.Da vidim koi kakvo obi4a :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mislia, che tova moje da se opredeli po nachina po koito se opitvash. Vsichko zavisi ot kompaniata v koiato shte se praznuva. Obiknovenno v edna kompania horata sa nastroeni po edin i sushti nachin, slushat podobna (ako ne i ednakva) muzika i t.n.

Kompaniata s koiato praznuvam ne samo nova godina, no i povecheto znachimi praznici (vkliuchitelni i rojdenni dni i t.n.) e predimno na vulna 60-te, 70-te i malko ot 80-te i 90-te. Ot suvremennata muzika pochti nishto ne se slusha. Chalgata i vsiakakva elektronika e zakleimena iako. Ima hora, koito ciala N.G. shte vihriat chalga, drugi, koito shte se "razmajat" s elektronika, no nie predpochitame tova, koeto ti napisah.

Ako iskash vse pak konkretni izpulniteli ... potursi Chubby Checker, Neil Sedaka, Roy Orbison, Barbara Straisand, Rolling Stones ... ot po-novo vreme Whitesnake, Rainbow, Blind Guardian ... estestveno ne minavame i bez Iron Maiden, Manowar, Scorpions ... abe kvo da ti kaja ... ima raznoobrazie, no vse v toia duh ... Da ne spomenavam, che polovinata ot muzikalnoto oformlenie na vecherta samo si go pravim (pone dve kitari ima vinagi)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: ako niakoi se chudi ... srednata vuzrast na kompaniata e 20 god. a az sum nai-golemia (pochti 24)

Link to comment
Share on other sites

Hi. OxdeadcOde e prav. Zavisi ot kompaniqta. Ako e 4alga, v nikakav slu4ai ne zapisvai, primerno, Josh Wink! :) A i ne znam kak s edno CD 6te udovletvori6 jelaniqta na vsi4ki?! Ako pitash men - zapo4vai ot sega da zapisvash vsi4ko, kakvoto ti haresva (imam vpredvid da spretnesh 10-20 cd-ta s mp3-ki) :)))))))

Link to comment
Share on other sites

a-a-a-a-a-a ne taka! 0xdeadc0de se pishe i s nuli, ne s O-ta!!! 0x e prefix, koito v C / C++ / Java (puk moje i drugade) oznachava, che chisloto e zapisano v HEX. a d, e, a, c i 0 sa validni cifri za shestnadesetichno chislo. Bukvata 'O' ne e! :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: za liubopitnite: 0xdeadc0de = 3735929054 (ili -559038242 ako e signed)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...