Jump to content
BulForum.com

triabva mi protokoli za UHT i u4ebnici


SSS

Recommended Posts

кой факултет си .. ако си технически по химия няма да ти трябват ... даскала накрая дава дискета и всички си ги принтират ... и после на изпита ония галфон не ги иска протоколите .... колкото до физиката там трудно .. ако намериш някой дет си ги е правил на комп .. такивахора рядко се срещат ... ще си късметлия

Link to comment
Share on other sites

Аз ги имам писани на PC.

 

czenitel, ти записа ли втора година бе? :) Аз нещо не успях... но може и да се местя в друго уни, още не съм решил...

Link to comment
Share on other sites

SSS, все едно нищо не каза. Гледам толкова желаещи има да ти помогнат и никой не може. Кажи нещо повече (като не може всичко), че да знаем и ние какво да правим. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ги имам писани на PC.

 

czenitel, ти записа ли втора година бе? :) Аз нещо не успях... но може и да се местя в друго уни, още не съм решил...

 

Ще може ли да ми ги дадеш на мен, ще почерпя естествено :beer: ... :blink: ...

Link to comment
Share on other sites

Ами не, защото няма да ти свършат работа... знаеш (ако си първа година, едва ли още знаеш де), че повечето неща са индивидуални. Например по химия не е проблем, защото както каза czenitel, накрая ти ги дават на дискетка, но по физика се правят измервания (по двойки сте) и просто резултатите са съвсем различни. Самият текст на протокола е малък, така че и сам може да си го напишеш. Направи си един образец и после е лесно...

 

За чертежите... тря ми кажеш кой номер си в групата...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Първо искам да кажа, че това е много яка темичка.Аз сега съм втори курс и уча автоматика информационна и управляваща техника(АИУТ) и ще съм супер дупер доволен ако някой ми помогне с някакво протоколче или пък с каквото може!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...