Jump to content
BulForum.com

Kaрате


danio_bg

Recommended Posts

Ми зна4и не намерих такава тема с търса4ката и за това и я създадох.Искам да изказвате мненията си коментарите и въпросите относно каратето(няма зна4ение какъв вид карате сте тренирали.Аз ли4но преди около 1година и половина тренирах "Шотокан Карате До".На мен ми хареса ама понеже бях в такава възраст 4е ми предстоПха изпити и спрях тренировките.Полезно е 4овек да се занимава с някакъв спорт.Споделете вие дали сте тренирали.

 

btw:Малеле преди малко замалко да се запаля :woot .Бях оставил една пица в партигрила и добре 4е осетих пу6ека преди да се е запалила! :angry1 Сега целия апартамент е в пу6ек.Кат се приберат на6те незнам кво 6те правя ама както и да е.Добре 4е осетих навреме! :lol:

Link to comment
Share on other sites

btw:Малеле преди малко замалко да се запаля :woot .Бях оставил една пица в партигрила и добре 4е осетих пу6ека преди да се е запалила! :angry1 Сега целия апартамент е в пу6ек.Кат се приберат на6те незнам кво 6те правя ама както и да е.Добре 4е осетих навреме! :lol:

1. Т'ва какво общо има с темата ? :huh:

2. Има си РАЗДЕЛ за каратета ;)

3. В този раздел има теми за всякакви каратета, така че ако искаш да създадеш тема, по-добре го направи за отделен вид - като например това твойто "Шотокан-а" ...

4. Иначе и аз преди време тренирах "Киокушин". И доста ми допадна, но е далеч от нас, а и имах уроци ...

Link to comment
Share on other sites

Добре де моя е гре6ката 4е съм направил темата тука(видях раздела за каратетата ама късно).Надявам се някои от модераторите да я затвори(или по-добре да я премести).

 

Абе тва дето съм ги писал после си е информация за мене на теб кат не ти харесва недей да я 4ете6.Не е нужно след всеки мой пост да пи6е6 някви тъпи мнения.Айде и се надявам да се оттърва без "warn"(ако не си ме репортнал ве4е де).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...