Jump to content
BulForum.com

kade v plovdiv ima bb obleklo


zlobil

Recommended Posts

emi ob6to vzeto tova e vseki koito znae kade v plovdiv se prodava bodybuilding obleklo da pi6e (vqrvam vseki znae zakvo stava vapros ) 6toto az znam samo rondo i perla a v rondoto ve4e e ostanalo ot si4ko po 1 broika i kazvat 4e nqma da pora4vat pove4e ... v perlata posledno kato xodix ne vidqx ni6to da ima ta zatva re6ix da vida nqkoi dali neznae pove4e poneje az sam se zabil s tva rondo i ne obikalqm mnogo mnogo po drugite zali .......

 

i o6te ne6to v plovdiv sam vijdal dosta xora s teniski primerno

WORLD'S GYM

PITBULL GYM

JUMBO GYM .... e tiq teniski ot balgariq li sa ili si gi vnasqt ot nqkade !? :confused az tuka teniskite koito sam vijdal v plovdiv sa samo na MUSASHI na drugi marki teniski ne sam vijdal.......drugoto ve4e sa razni regtopove i t.n. na LP LIMITS primerno (prodavat se v rondo) , sa6to taka kasi ga6ti nqma xybavi iskax da si zema 1 na musashi ama te bili malak nomer a tq mi kaza 4e pove4e nqmalo da ima takiva raboti ?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

emi ob6to vzeto tova e vseki koito znae kade v plovdiv se prodava bodybuilding obleklo da pi6e (vqrvam vseki znae zakvo stava vapros ) 6toto az znam samo rondo i perla a v rondoto ve4e e ostanalo ot si4ko po 1 broika i kazvat 4e nqma da pora4vat pove4e ... v perlata posledno kato xodix ne vidqx ni6to da ima ta zatva re6ix da vida nqkoi dali neznae pove4e poneje az sam se zabil s tva rondo i ne obikalqm mnogo mnogo po drugite zali .......

 

i o6te ne6to v plovdiv sam vijdal dosta xora s teniski primerno

WORLD'S GYM

PITBULL GYM

JUMBO GYM .... e tiq teniski ot balgariq li sa ili si gi vnasqt ot nqkade !?  :confused az tuka teniskite koito sam vijdal v plovdiv sa samo na MUSASHI na drugi marki teniski ne sam vijdal.......drugoto ve4e sa razni regtopove i t.n. na LP LIMITS primerno (prodavat se v rondo) , sa6to taka kasi ga6ti nqma xybavi iskax da si zema 1 na musashi ama te bili malak nomer a tq mi kaza 4e pove4e nqmalo da ima takiva raboti ?!  :blink:

 

Относно тениските,аз имам PITBULL GYM, и ми е от 2 години.Щампата ми я направи един тип, който имаше сергия на Капитан Райчо и се занимаваше с точно това, носиш му тениска, той ти показва каталога с щампите и си избираш, тогава ми струваше 10 лева.

Link to comment
Share on other sites

ami da misalta mi be6e to4no za takiva teniski ?

sa6testvuva li toq tip o6te ili ? i toi li ima6e PITBULL GYM 6tampa ili ti mu q zanese ?

Щампите са си негови, има доста богат избор на какви ли не щампи, всякакви пинизи.За съжаление по цял ден съм на работа и нямам време да отида до капитана през делнични дни, евентуално събота-неделя може да отида и да проверя дали тоя тип е там още.

Link to comment
Share on other sites

ае пичове излзиат ми някви много гадни мазоли на ръцете от тея щанги.Няква идейда да имате как да ги махна с какво да ги мажа?

а и няква цена на ръкавиците да ми кажете и от къде да си купа евентуално.;) или пъйк ако имате друга идея.....

Link to comment
Share on other sites

С нищо няя ги мажеш те ша си минат сами, вземи си ръкавици има от 1 лев до 40+ мини да разгледаш и си харесай... Има във почти всяка фитнмес зала...

Link to comment
Share on other sites

ае пичове излзиат ми някви много гадни мазоли на ръцете от тея щанги.Няква идейда да имате как да ги махна с какво да ги мажа?

а и няква цена на ръкавиците да ми кажете и от къде да си купа евентуално.;) или пъйк ако имате друга идея.....

 

ti 4ete6 li zakvo e temata we ?!

mazolite ne se maxat s trenirovkite zagrobqvat i stava grozno no nqma kak ... s rakavici se izbqgvat mazolite ama na men li4no mi e neudobno s rakavici i v momenta racete sa mi kato 6kurki ma ako si istinski bildar ne vijdam kvo te pritesnqvat 2 mazol4eta.....

Link to comment
Share on other sites

ti 4ete6 li zakvo e temata we ?!

mazolite ne se maxat s trenirovkite zagrobqvat i stava grozno no nqma kak ... s rakavici se izbqgvat mazolite ama na men li4no mi e neudobno s rakavici i v momenta racete sa mi kato 6kurki ma ako si istinski bildar ne vijdam kvo te pritesnqvat 2 mazol4eta.....

ми за кво е темата........за бб облекло...според мен ръкавиците са вид облекло.А и бтв стига се заяждай с всеки

Link to comment
Share on other sites

moje6 li da mi obqsni6 kade gore doly se namira tova da ida da provera

Сергията му се намираше до спортната площадка.

 

П.С. съжалявам, че чак сега ти пиша, но нямах нет вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

aaa kade tam ima sportna plo6tadka ?!

gore doly ot koq strana se namira otkam trimonciuma ili po-navatre...

Малко по-навътре е, като тръгнеш в посока "Ботев" стадиона се пада отдясно, няма начин да не я забележиш.

Link to comment
Share on other sites

Има само застояла стока!

ми как няма да е застояла,кат цените са високи,кой ще си земе :blink: Абе в рондо аксесоарите са скъпи :bgrin: Ръкавици Мусаши~12-14 лв....

 

EДИТ:злобил,ми много пари са,поече от 2 лв не мога да отдела за ръкавици.

Link to comment
Share on other sites

ми как няма да е застояла,кат цените са високи,кой ще си земе :blink: Абе в рондо аксесоарите са скъпи :bgrin: Ръкавици Мусаши~12-14 лв....

 

Те по принцип тея дрехи са си скъпи!

Link to comment
Share on other sites

Малко по-навътре е, като тръгнеш в посока "Ботев" стадиона се пада отдясно, няма начин да не я забележиш.

dobre de tragvam na4i ot trimoncium po pazara i varva kam na botev stadiona kak da q zabeleja taq butka te tam sa xilqdi..... nqkvi otli4itelni belezi ne6to primerno golqma li e oki4ena li e ot koq strana se pada kato varvq natam , ne6to po-golqmo okolo neq 6te sam ti blagodaren ako spodeli6

 

Провери в залата на Ким на Гладстон.В предверието продаваха някви.

 

o6te si ima :D

Има само застояла стока!

 

axm pove4koto ne6ta sa stari4ki

ми как няма да е застояла,кат цените са високи,кой ще си земе :blink: Абе в рондо аксесоарите са скъпи :bgrin: Ръкавици Мусаши~12-14 лв....

 

ima i rakavici po 50lv... makar 4e tiq na musashi sa bokluci cenata ne e vijdam za6to smqta6 4e e visoka xybavi rakavici po 10lv nqma

Link to comment
Share on other sites

EДИТ:злобил,ми много пари са,поече от 2 лв не мога да отдела за ръкавици.

За 2 лева няма да намериш ръкавици, или ако намериш по-добре не ги взимай. За 5 лева в МЕТРО има добри ръкавици, вземи си, ще те изкарат доста време.

 

dobre de tragvam na4i ot trimoncium po pazara i varva kam na botev stadiona kak da q zabeleja taq butka te tam sa xilqdi..... nqkvi otli4itelni belezi ne6to primerno golqma li e oki4ena li e ot koq strana se pada kato varvq natam , ne6to po-golqmo okolo neq 6te sam ti blagodaren ako spodeli6

Сергията си е най-обикновена, като всички останали, аз съвсем случайно попаднах на нея, просто трябва да поогледаш по-внимателно или пък да питаш някои от продавачите.Този човек продаваше фланелки с различни щампи, това трябва да гледаш, друг ориентир не се сещам.Възможно е и вече да го няма тоя тип, но ако е там и се огледаш по-внимателно ще го намериш, даже ако имам време събота или неделя аз също мога да отскоча до "Капитана".

Link to comment
Share on other sites

Купих си едни много зарибени ръкавици за 25 лв с накитник.Много са удобни...наистина са малко скъпички,но да се надяваме,че ще ме издържат повечко време;)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...