Jump to content
BulForum.com

Family Guy Serious Problem


DJ CyberGod

Recommended Posts

Reshih da svalqm vsichkite serii na Family Guy, kacheni na server-a, no sled kato svalih polovinata pyrvi sezon zabelqzah che sa razvaleni do edin... opitah da svalq i ot drugite dva sezona no vsichkite serii prekysvat okolo 25-30 sekundi sled nachaloto s Error Message... player-a spira(ne e problema v nego, probvah s nqkolko) i se samoizkliuchva..

nqkoi ako moje da kaje dali sa razvaleni samite failove ili ako ima neshto po-specifichno kato codecs moje bi da kaje pls. ako nqkoi e ubeden che problema e pri men(v koeto se symnqvam pri polojeie che samo s tezi serii mi se poqvqvat problemi) pak da kaje vyzmojen izhod.

Ako e wyzmojno podmenete ili opravete failovete pls Blagodarq predvaritelno..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Няма ли фенове на това уникално шоу? В доста случаи е класи дори над South Park. Ако някой иска ДВД Рип-ове на първите 4 сезона да се обажда. Днес май излиза нов епизод. Жалко, че никой не си прави труда да замени старите калпави серии, които са качени с някакви с по-добро качество.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

go figure... не само не отстъпва, но е в пъти по-добро от Симпсънс, а и в много отношения превъзхожда и South Park и Futurama. Който харесва Family Guy ще хареса и American Dad.( който го няма на локалния. само 1еп.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...