Jump to content
BulForum.com

Ганкиното


zoo

Recommended Posts

Ами научи го,бе?Кво ни занимаваш със себе си само? :blink: Или кво,да не очакваш някой да дойде да те научи у вас?

Баси..........цяла тема пуснал :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ами научи го,бе?Кво ни занимаваш със себе си само? :blink: Или кво,да не очакваш някой да дойде да те научи у вас?

Баси..........цяла тема пуснал  :huh:

 

Като казвам 'Ганкиното',нямам предвид футбола,който практикува любимия ти отбор,а народния танц.

btw не очаквам някой да дойде и да ме научи,а да изложи основните стъпки,например -2 напред ,1 назад..или както е там,не го знам как е ,затова питам.

А в темата и в постинга има достатъчно ирония,за да може който желае да подходи и по-хумористично към проблема.

Отдавам твоя пост на възрастта ти и на желанието да трупаш мнения :D ;това,между другото, е поредното доказателство,че едното е функция на другото,но това е друга тема... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го знаех преди няколко години, беше едно от задължителните хора, които трябваше да знаем в Музикалната Академия. Ако все още се интересуваш ще си го спомня.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аз го знаех преди няколко години, беше едно от задължителните хора, които трябваше да знаем в Музикалната Академия. Ако все още се интересуваш ще си го спомня.

Не мога да си представя как точно би разбрал хорото и стъпките... Ще трябват доста уточнения, а и музиката е много важна, за да схванеш стъпките... Те вървят ръка за ръка (или поне трябва да знаеш такта). Определено се нуждаеш от някой, който да ти го покаже... Дано snejko се справи с обяснението :)

Едит: Обръщам се към zoo...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност скритата ми идея е,ако се намери някой,който да знае стъпките-да направи снимки на основните движения ( разположение на краката) или пък още по-добре кратко клипче.Разбира се в едър план ( за да се запази някаква конфиденциалност,а и да ме улесни повече)

Музиката е налице,а като имам нагледен материал -ще се мъча да го науча...и най-вече няма да ходя на конкурси по танци :) ,че да държа на перфектно изпълнение...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...