Jump to content
BulForum.com

Прочетох...


Recommended Posts

Темата е почти копие на тази от Movies раздела, само че става въпрос за книжки статии и каквото още се сетите.

Странно е точно човек като мен, който от години не е прочел една книга, да пуска тази тема, но точно сега на мен ми трябва съвет в този раздел. Просто мисля по-мащабно и вместо да търся отговор само на своя въпрос и тъй като не намерих подобна тема, мисля че тази би била полезна за тези от вас форумниците, които четат и други книжки, а може би и на мен завбъдеще :)

 

И нека пристъпя към важната част. Прииска ми се да прочета някво фентъзи и в общи линии прегледах някои предложения из специални форуми за фентъзи, но там има много малка аудитория и предположих, че от тук ще извлека повече инфо, тъй като има повече потребители :)

Просто от 3-4 години не съм пипал книжки никви освен компютърна литература, а преди това много четях и сега просто искам нещо, което да възроди интересът ми към четене - една нова ера от моя живот :P

Очаквам предложения и съжалявам, ако е имало преди подобна тема. И дано съм нацелил раздела, но колкото и да мислих няма по-подходящо място от тук.

Link to comment
Share on other sites

Ми уж търсих на книга и четох/чета, ама нещо не стаа :) 10х за инфото и може някой да я делка направо темата :)

 

Съжалявам за спама...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...