Jump to content
BulForum.com

Magic Mushrooms


Magic Mushrooms?  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Яли ли сте?

 

edit:

аре глсаувайте бе, не се стеснявайте :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Лелеее тва кат го зех не беше истина в кви филми са вкарвах :tongue .3 часа ми се привиждаше баща ми с кактус место глава.И не спря до там ми после бех сигурен че е нормално да имаш 8 пръста и се чудех как така аз имам цели два в повече.Аз ви казвам хора - НЕДЕЙТЕ - тва чудо държи по 6-8 часа и кой знай кво може да направите.

Link to comment
Share on other sites

Ахаха.На мен кфи са ми ги разправяли за тея гъби.Много смях е-ама за тея коит гледат :lol: .Вкарваш си бесни филми.Примерно някаф седял три часа в ъгъла на стаята и го питат нали кфо стаа кфо стаа и тоя вика-оле недейте ма питайте че съм в някфо иглу и ми е мноо студено :bgrin: :lol: .Бесен смях е с тея гъби :lol:

Link to comment
Share on other sites

Полека с тия гъбки :)

 

Лично аз не бих пробвал. Прекалено силнички ми се струват ;) Тревичката си е най балансирана според мен, дори ако включа в сравнението и алкохола.

Link to comment
Share on other sites

Бяхме 4-ма: -вия скачаше и се криеше, защото идвали индианците, другите 2-ма се бяха вкарали в един общ филм и играеха с NBA All Stars, а аз... аз просто 4 4аса се криех от един стенен часовник, който всеки път като се покажех и ме гледаше... накрая го счупих :) Разправяха ми за друг случай, на който не съм присъствал, единия пич седял с лице към стената и гледал през цялото време "телевизия", а другия играл 1 на 1 с един паяк, паяка го бил направил барлив с тия 8 крака... аве истории да искаш :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...