Jump to content
BulForum.com

Football Videos


Slain

Recommended Posts

po princip na samite film4ete si pi6e ot kude sa svaleni.

ina4e za film4eta na man united be6e nai dobar ManU oba4e na pi4a deto go pravi sa mu izprati pismo ot futbolnata asociaciq

na anglia da si zatvori saita 6tot nqmam pravo da predostavaq film4etata.a we

to na saita si pi6e.

Link to comment
Share on other sites

Dobre de ama site-a det si mi go pisal veche ne bachka a ti go znaeshe tva. Dai niakoi koito da raboti.

xexe ti iska6 si4kite si taini da izdam :-).ako ti kaja saita 6a svalq6 li si4ko ot tam i da go ka4va6 posle :-).ta na men da mi e po lesno da svalqm.a i ot drugiq ima nqkoi ne6ta koito ne mogat da se svalqt.ina4e ima dosta ne6ta.:PPP

Link to comment
Share on other sites

bazikah se we.6ti kaja.oba4e iskam ako nqkoi re6i da ka4va ne6to da kazva za da

ne se dublirat.eto.

i na men 6a mi e po lesno da darpam ot warez-a 6tot sam na dostapna +.taka 4e ako nqkoi iska da svalq i da ka4va posle na servera da kazva.i da gi slaga v su6tata papka Football.Videos

 

 

btw ima si4ki golove ot WC2002

Link to comment
Share on other sites

Svaliam vsichki golove ot svetovnoto v Korea i Iaponia. Slain beshe kachil niakolko ot tiah. Kato se svaliat sichki shte gi kacha tuk. Ochakvaite gi. A Slain-mojesh da gi zatriesh tvoite posle za da ne se povtariat. A nai-dobre shte e ako mojesh da gi svalish i da gi up-nesh v tvoita direktoria Footbal.Videos. Az posle shte gi zatria moite. Taka shte e savsem sistamatizirano. No da gi svalia da gi kacha i posle pak shte govorim.

Link to comment
Share on other sites

Abe igral sam si i s folder-i i s naimenovania i sas sichko ama nali iskam sichko da e kakto triaa. I po-dobre mi zvuchi /WC2002/Round of 32/Group A/Uruguay - Denmark/Rodriguez 1-1.mpeg otkolkoto /WC2002/uruguay1danimarka1.mpg.mpeg

A mojeshe i taka da si gi ostavia. Imam oshte malko i shte se kachat ot svetovnoto. Inache namerih dosta reklami s football. Znam che chast ot tiah gi ima na warez.ru ama ako iskate shte gi svalia otdelno i shte gi kacha sistematizirano.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...