Jump to content
BulForum.com

Енергетици


The^Undertaker

Recommended Posts

Някои ползвал ли е нещо подобно пример, при положение че тренира основно друг спорт , а фитнеса е само за форма и чат пат някое кило отгоре :). Вариант вместо това протеин ?!

Просто комбинацията ми идва доста нанагорно , а ако трябва да си купя храната която ми трябва за възстановяване ... ще ми отиде заплатата само за това дайте идеи ... енергетик или протеин или може би нещо друго ?!

Link to comment
Share on other sites

abe da ti kaja spored men tiq energetici sa ta6ak rabota polzval sam i ne sma dovolen ot rezultata a sam polzval dobri marki kato universal i az ti prepora4vam da si zeme6 nqkav xubav protein 6te ti svar6i pove4e rabota garantiram ti

Link to comment
Share on other sites

emi neznam be pi4 prosto ne usetix nikav efekt absolutno nikav nito kato nqkva energiq nito kato pone nqkva malka sila primerno neznam moje i da ne mi deistvat prosto pitai drugite to vseki organizam e razli4en na 1 mu deistva dobre na drug zle na 3-ti izob6to

 

a ina4e za protein4e neznam kvo da ti kaja az li4no polzvam universal cenite sa malko po-visoki ot na nutrima ama ka4estvoto e s pati po-dobro . proteini ima mnogo - surovata4en , belta4en , vaglxitraten kaji kvo iska6 ot proteina za da ti kaja kvo da si zeme6.....

Link to comment
Share on other sites

Упс... Чакай малко!

Това, че някоя от фирмите, които са наети за разлепването на плакатите има наглостта да лепи плакати по паметника на Левски, не означава, че Доган е виновен за това... Nevermind...

 

 

Ами според мен най-добре си вземи един суроватъчен протеин и тва е...

Absoliutno saglasen!!!Pone moze da si sigoren 4e ni6to nqma da ti stane!!

Link to comment
Share on other sites

Na men pak mi se polu4ava savsem sa6toto no ot energeticite.

 

trqbva li da ti obqsnqvam 4e pri vseki 4ovek e razli4en organizma i razli4nite suplementi deistvat razli4no ?!? 4e primerno na tebe ako te boli korema na nego moje ni6to da mu nqma zatva se pridarjaite kam tozi princip predi da predlojite ili eventualno da ne predlojite daden suplement !!!

Link to comment
Share on other sites

пробваи с това поне на мен ми деиства добре нутрим или super winner ако не си пробвал анимал пак на юниверсал за силова тренировка е супер .

това ако не устроива можеш да пиеш жен-шен сутрин на гладно поне грам а още по добре и 2 грама .

Кажи какво друго спортуваш та ти трябва толкова бързо въстановяване .

 

наи добре е комбинацията от super mass gain s super winer i pro gold .

а за още по бързо въстановаване амино киселини може да добавиш.

можеш и креатин за увеличаване на издържливоста .

 

но зависи и от другия спорт които тренираш .

Link to comment
Share on other sites

На тези които имат проблеми със стомаха при приемане на суплементи бих им препоръчал да ги взимат заедно с прясно мляко което съдъжа лактоза и успокоява стомаха...

А иначе така и така е тръгнало да ти препоръчваме и други работи аз предлагам Sargenor преди всяка трнировка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...