Jump to content
BulForum.com

има ли хубава зала в Кършяка ...


outfaced

Recommended Posts

Нещо от сорта на Тотал Спорт-а ... да си има разни уредчета за всички мускулни групи. Не съм бодибилдер, става дума за разтоварване след цял ден кибичене пред компа и държа на приятна и чиста атмосфера ... ама чак до гарата не ми се ходи.

Link to comment
Share on other sites

Нещо от сорта на Тотал Спорт-а ... да си има разни уредчета за всички мускулни групи. Не съм бодибилдер, става дума за разтоварване след цял ден кибичене пред компа и държа на приятна и чиста атмосфера ... ама чак до гарата не ми се ходи.

ами можеше да погледнеш ето тази тема преди да пускаш нова.

Link to comment
Share on other sites

ами можеше да погледнеш ето тази тема преди да пускаш нова.

 

темата съм я гледал, в нея почти никой не е написал къде точно му се намира залата където ходи и освен това темата е прекаленно дълга а аз имам съвсем конкретен въпрос, за да си прекарам 1 час в четене на общи приказки ... та ако някой има желание да ми помогне, ще съм му благодарен

Link to comment
Share on other sites

освен това темата е прекаленно дълга а аз имам съвсем конкретен въпрос, за да си прекарам 1 час в четене на общи приказки

Дай теб кат те мързи да се поразровиш,ние да си губим времето с твойте въпроси,ем то секи ко почне така.....

Link to comment
Share on other sites

ei vie pa sq kvo si4ki napadate 4oveka we......... kato ne iskate da se zanimavate s nego ne mu 4etete temata i tova e prednata tema nikoi ne e napisal kade se namira zalata v koqto trenira i ako ne si mnogo dobre orientiran prosto nqma kak da znae6 kade sa tiq zali a da 4ete 10 stranizi az treniram v rondoto a az v perlata nqma smisul zatova 4oveka si e napravil tema kakto 6tqx moje bi da naprava i az

 

edit: po temata v kar6aka nqmam nikva ideq kade ima zali tova e moje bi edinstveniq kvartal v koito neznam absolutno ni6to kade se namira...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...