Jump to content
BulForum.com

Левски-Локомотив


Stenli

Ще има ли уговорка между, Левси и Локомотив (пд)?  

100 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Е, как мислите дали локото и левски ще си уредят мача, както неведнъж е ставало в нашето първенство.

 

едит:според мен ДА.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Амм аз съм за Локо, ама знаем какъв е Българският футбол => най-вероятно ще има. Локо да спечелят Купата на страната , а Левски да спечелят първенството ;). Както стана миналата година , само че тогава Локо спечели първенството а Литекс Купата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали точно уговорка може да се нарече,но определено ще има нещо гнило!Защото Локото винаги са били сателити на Левски.Футболистите,президента,изпълнителния директор всички са левскари! :blink: Та те до преди няколко години се казваха Левски-Кюстендил!! :woot Така,че изхода от този мач поне на мен ми е ясен! :punk

Link to comment
Share on other sites

мисля, че миналия сезон беше локото си наредиха мачовете срещу ЦСКА. за първенството биха чорбарите, а после ги пуснаха за купата. ако греша моля не ме биийте :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

мисля, че миналия сезон беше локото си наредиха мачовете срещу ЦСКА. за първенството биха чорбарите, а после ги пуснаха за купата. ако греша моля не ме биийте :bgrin:

Миналата година Локото пусна Литекс за купата, а ги би за шампионата :). Споко няма да те бием :P .

ПС:

Уговорка: 1001% :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

мисля, че миналия сезон беше локото си наредиха мачовете срещу ЦСКА. за първенството биха чорбарите, а после ги пуснаха за купата. ако греша моля не ме биийте :bgrin:

То миналия сезон локото не играха с ЦСКа а с Левски за Купата .А иначе мисла че имаш предвид как локото и Литекс си уговориха мачовете миналата година :punk

Link to comment
Share on other sites

Локото тази година нямат пари за шампионата и затова ще спечелят купата.Всичко вече е платено и затова всеки които играе еврофутбол да залага на локото щото ще съжалява.А после ще им пусне за шампионата.Има два мача затова и да стане няква изданка в първия мач и локото не бие сичко ще се поправи в втория.10000000% има уговорка и то не само за този мач а за купата като цяло.

БОТЕБ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Еми Локо-то ша им легне в събота за шампионата,а Левски ша им върне жеста в сряда за купата.

Дано не съм прав,би било жалко ако има такива уговорки,ма тва е България все пак.

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Ами и според мене ще има уговорка.То ако трябва да бъдем честни 80% от българскте мачове са нагласени :angry1
Link to comment
Share on other sites

Локото тази година нямат пари за шампионата и затова ще спечелят купата.Всичко вече е платено и затова всеки които играе еврофутбол да залага на локото щото ще съжалява.А после ще им пусне за шампионата.Има два мача затова и да стане няква изданка в първия мач и локото не бие сичко ще се поправи в втория.10000000% има уговорка и то не само за този мач а за купата като цяло.

БОТЕБ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ!!!!!!

Напълно си прав.тия дето играят сега с левски отиват на финал и после пускат на левски за шампионата да се борят с ЦСКА за първото място.

Link to comment
Share on other sites

Напълно си прав.тия дето играят сега с левски отиват на финал и после пускат на левски за шампионата да се борят с ЦСКА за първото място.

Точно така е...ама мача за шампионата е ся в събота и левски ще бие.А после за купата... :devil :devil :devil Мразя ги тея локото как винаги сичко си нареждат.Ама наистина в БГ е така.Които има пари пИчели които няма го д*ха яко.Ама тва е положението.Еи за тва Врайков орезели мача с Ботев..щото Ботев никога няма да приемат пари да пуснат на Локото и затва тея пари ги прие Врайиков :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Стига сте говорили глупости!

Какви са тия уговорки? :blink: :wacko:

Нима им трябва на Левски уговорка,за да бие Локомотив в София?

Та те нямат загуба като домакини срещу Локото от сто години!

И да са по-слаби на момента винаги съдията ще е техен човек!

А относно купата тя не е сигурна за Левски,защото дори да ни бият

финала е с ЦСКА,а там нищо не се знае!

Приоритетен за Левски е мача от първенството и

ще си го вземат по един или друг начин!

Link to comment
Share on other sites

Д А... гледайте сегаа левски как ще бие някой от по слабите отбори с 5:0 ...трябват им голове за да са сигурни, че ще имат по добра голова разлика от цска

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали точно уговорка може да се нарече,но определено ще има нещо гнило!Защото Локото винаги са били сателити на Левски.Футболистите,президента,изпълнителния директор всички са левскари! :blink: Та те до преди няколко години се казваха Левски-Кюстендил!! :woot Така,че изхода от този мач поне на мен ми е ясен! :punk

Замисли се малко или порови по скоро в нета да видиш колко футболиста от обединилият се с нас отбор (който всъщност се казваше Велбъжд, а не Левски) са останали в отбора? Плюс тва ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ никога не е бил сателит на Левски. Още нещо ще ти кажа, не си загрял кво се пита в темата. Става въпрос за това, дали Левски ще пуснат на Локото за купата, а пък Локото да им дадат да бият за първенството, ама щом и за тва ти трябват специални разяснения... замисли се

Link to comment
Share on other sites

Не съм много сигурен днес дали Левски с лекота ще бият ако няма уговорка защото Локото си взе 1 точка от гостуването на ЦСКА.

А и друго ми е чудно как ще завърши мача реванш за купата в София?

Link to comment
Share on other sites

Е, не мога да се съглася, че в момента трябва да има такава тема :angry: Вярно, че в България винаги може да има уговорки, но какво пречи първо да се изчака развръзката от предстоящите сблъсъци между Локомотив и Левски, и тогава да говорим дали всичко е било0 редовно или не? ;)

Link to comment
Share on other sites

но какво пречи първо да се изчака развръзката от предстоящите сблъсъци между Локомотив и Левски, и тогава да говорим дали всичко е било0 редовно или не? ;)

тогава вече щеше да е ясно дали е имало уговорка или не :P иначе и аз не мога да се съглася с много теми във форума, ама админите ги толерират и си трая такъв :huh:

Link to comment
Share on other sites

чудно ми е за какво винаги преди такива мачове се почва да се говори и пише за уговорки. то всеки знае какъв е футболът в България и че много мачове се уговарят, но специално за този не ми се вярва. и левски и локомотив се борят за възможно по-добро класиране в първенството и купата, така че всичко са само слухове и докато не се докажат ще бъдат абсолютно излишни.

Link to comment
Share on other sites

И двата отбора са "големи" (само за България де) и имат голямо самочувстие. Също така и двата са финансово стабилни и не виждам кой ще вземе пари от другия за да падне. Освен това Локото нямат шансове за титлата и ще искат да вземат поне купата, а за Левски да не говорим те искат всичко да е при тях. Няма уговорка!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...