Jump to content
BulForum.com

Help za edni knigi!!!


Recommended Posts

Molq, ako nqkoi ima tezi programi s testove da gi uploadne:

 

Mc Millan Heineman Cambridge

 

Barron's How to Prepare for the TOEFL 2000

 

Longman Preparation Course for the TOEFL

 

Kaplan TOEFL 2002

 

ETS 2000 Official Guide for the TOEFL

 

Barron's How to Prepare for the TOEFL 2001

 

Deltacourse Super Success for the TOEFL

 

10x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Da i na men izpita mi nablijava imam tuka nqkav disk Cambridge Practice 2002 7 testa sydyrja moje da go upna no ste stane mnogo bavno pone 5dena stoto prez nosta ne moga..

Ni6to ne obestavam no ste sam mn dovolen ako nqkoi ka4i ne6to drugo za TOEFL oste na saita.

10x

Link to comment
Share on other sites

xxa bravo...GergiK zavijdam ti 4e e minal i ws pak ako moje da gi namerish gi upni pls shte sam ti mnogo blagodarna..te v oficialniq sait na TOEFl diskowete sa bezplatni no iskat po 8 dolara na par4e za da mi go dostavqt:) ne 4e ne moga da gi dam ama e baq igra4ka :) shte sam ti zadaljena ako gi upnesh:P

Link to comment
Share on other sites

Ama na vas kvo tochno vi triabva? Shtoto to sia kat gledam iskate mai uchebnici? Az imam niakakvi diskove samo. Edin na Barron, edin Heinemann, niakyf na ETS i oshte edin Longman. Ako i da gi nameria kak da gi kachvam ebati. Te sa niakvi super idiotski napraveni. File po file shte stane mazanica...

Link to comment
Share on other sites

Na men mi pristigna nqkaf Free Practice Disk sas dva Testa i nqkvi upytvania ot 2003 pokrai registraciata za izpita.Diska e malak i moga da go ka4a na ISO samo 4e ne znam to4no kak stava.Ne sam upval oste golqm propusk.Osven tova imam i nqkvi testove na Cambridge TOEFL 2002 7 testa.Sq svalqm i nqkvi ot data.bg ama sa oste 35%.Ako nqkoi iska moga da ka4a ne6to samo da kaje koe i kak stava to4no ka4vaneto az znam de ama kade da go butna?

Link to comment
Share on other sites

Zna4i stava sas FlashFXP (ima i dr programi de ama az tazi usevam)! Zna4i ti kazvash 4e znaesh kak stava am az pak da ti kaja..otivash na quick connect i sled tova na url pishesh www.warez.ru pishesh si username-a i passa ot foruma i sled kato se connectnesh mojesh da gi prasnesh vav documents naprimer ili win apz... ama vav documents e po dobre :) sloji gi v nqkva papka TOEFL naprimer ili TOEFL Tests ...jelatelno e predi tova otdelnite disk4eta ili tam kakvoto sa da gi rar-nesh ili zip-nesh po otdelno !Ami tova e obshto vzeto shte sam ti strashno zadaljena ako gi ka4ish :)))) Btw kaji tova ot data.bg ot kade go svalqsh:)

 

PS: Sorry 4e po gore sam obesnila si4ko kato za maloumni ama wse pak znam li neka vsi4ko da e qsno i mersi predvaritelno :) :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Az sam svalial niakakva simulacia na TOEFL ot wareza... mai be6e v sekcia Doc na FTP-to...

ako se setia to4nia url 6te si editna tozi post, za da go dobavia. Ako iska6 pusni edin search

mejduvremenno...

Stava duma za "TOEFL_by_Rincewind" ka4eno ot (kakto se dose6tate:)) Rincewind....

Oba4e sega prez search-a na warez.ru ne namiram ni6to ot nego... sorry...

Link to comment
Share on other sites

emi moi 4ovek moga samo da ti kaja edno otidi vav data.bg i napishi toefl:) sashto taka si drapni emule(p2p programka) nastroi si q i ....tam napishi toefl nqmash si predstava kakvo koli4estvo ot resursi za toefl shte izko4at az sam svalila po4ti vsi4ko we4e no kakto razbrah nqma mqsto na wareza da gi ka4a taka 4e shte trqbva sami da si gi svalite..vraz4icata e bavna no pak...kakvo da se pravi:)

Link to comment
Share on other sites

ama vie hora ste mn zle ne iskam da obijdam nikogo no ne znaete kak da izpolzvate maksimalno vazmojnostite na inet..trqbva samo malko searchvane i pitane tyk i tam... ne 4akaite vsi4ko na gotovo:)

Dobre de predstavi si ni nas - tezi koito sa na dostapna tarifa,spored teb otkade 6e darpame po barzo ot warez-a ili ot nqkade drugade :confused Ako naistina imah barza vrazka izob6o nqama6e 4akam da upladnat ne6o i sled tova da si go ka4a.Neiskam da zvu4a neblagodarno ,no si e taka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...