Jump to content
BulForum.com

MOTOROLA SURFboard SB4100


Recommended Posts

zdrasti ... nachi modem'a predpolagam vi e do bolka poznat : prodavam go ne shtoto neshto ne mu e nared a shtoto ne mi triabva poveche. bachkal sum na nego poveche ot polovin godina bez nikvi griji [ USB ], s Lan'ka ne sum go probval no predpolagam che niama da ima i tam griji ... iskam mu 100 kinta, ako niakoi tursi ili nechii priatel tursi ... mail'a mi e jose@zaplaha.com. tolkova zasega ...

Link to comment
Share on other sites

Ai sektir maina ... stana tia kakvato stana ... az iskah da si prodam modem'a a to kade otide konia u riakata ... sia otnosno parite ... verno e che 100 kinta sa si pari i e verno che brand new e 99 NO BEZ DDS'to ... sia na koi mu triabva garancia na koi ne e drugo shtoto Evrocom ne si durjat mnogo mnogo na garanciata i tva go kazvam ot lichen opit ( otpredi ). Drugoto koeto e : ne sum kazval che tva e cenata i niama da padna i lev po-malko nali taka, tretoto za koeto se seshtam e che prosto modem'a e perfekten' kato znam primerno kolko moi poznati revat che im block'vali motorolite po 15 puti na den i to bez da use'vat koi znae kolko net ... ta taka ... mail'a mi e otgore koito vse pak ostava s ideata na topic'a ... BTW ...

 

Prodavam i monitor philips 21B - super iaka mashina, no shte drasna novo entry za philipsa. Aide leka pi4ove

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако не си го продал още дай някав телефон,един приятел ще се включва да му дам тел. да се разберете.Прати тел. на PM ako искаш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...