Jump to content
BulForum.com

Searching for movie "Hair"


0xdeadc0de

Recommended Posts

Tursia filma "Hair" (za ne-anglo-govoriashtite: "Kosa"), ako niakoi znae ot kude moje da se drupne (nezavisimo ot skorostta) da se obadi, garantiram sled tova kachvane tuk! :)

 

I ne pishete za "KaZaa" i podobni, triabva mi http:// ili ftp://.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Neka ako na niakoi ne mu haresva filma, si spesti otricatelnite komentari. Vseki ima pravo na sobstven vkus.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mersi, curidge.

 

Suglasen sum s teb, che filma e iak, inache bih li go tursil. Imam na VHS zapis ot BNT, no govedata reshili, che triabva da dublirat miuzikul ... perverzno, edno ot nai-cennite neshta e muzikata, a vmesto neia slushash niakakva lelia, deto ti prevejda, pri tova kalpavo :( biah besen kato go gledah.

Nadiavam se, che tova na FTL niama da e sushtoto, inache za kachvaneto ne beri grija, v momenta v koito se svali pochvam upload-a.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

dam ... muzikata kefi i to mnogo ... dobre che e Milos Forman rejisior... awe filma rox'n'rullz ;).. kolkoto do kachestvoto na toz rip bi trebalo da e super ;) sha go vidim nzn :).. moito kopie na VHS e mnogo dobro .. subtitrirano e... i e ludo :)... davai s netarpenie ochakvam denqt v koito ste go kachish.

 

btw vij kakvo ima tuka ;) http://warez.ru/mp31/Unsorted/soundtrack_b..._by_POCEH/hair/

Link to comment
Share on other sites

PLZZZZZZ MEN KAJETE OT DE DA VZEMA DA GO SFALQ TOQ FILM BE-LORD OF THE RING2.A stiga ste se karali de.A i iskate li subtitri za nego na bg-parodiq nali ima subtitri a go nqma filma ha koito i da gi e pravil sigurno e nqkakav gadatel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

curidge, mersi oshte vednuj i za tozi link, no "HAIR OST" go imam na Audio CD i na MP3. Vse pak se radvam, che ima hora, koito spodeliat moia vkus, zashtoto za suvremennata mladej tova e malko starichko i ne go oceniavat podobavashto :(

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

DROP, poviarvai oshte sum razocharovan ot tova, che gledah Fellowship of the Ring dosta predi da izlezne.

Sega sum gord pritejatel na Extended DVD veriata i za nishto na sveta ne bih gledal The Two Towers na neshto razlichno ot kino ili DVD. Viarvai mi razlika ima!!!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Jenata spodeli, che i tia sujaliava za gledaneto na screaner-a na LOTR1.

 

P.P.S.: btw sum goliam, goliam fan na Tolkien (dali ne si lichi ot niakude :))) imam vsichko izdavano na bulgarski i po-vajnite na english. I kato cialo sum razocharovan ot realizaciata na filma. Vse pak neshto ne dotam suvurshenno e po-dobro ot nishto, taka che radvaite se fenove!

Link to comment
Share on other sites

0xdeadc0de az sam savremenen mladej (ili pone za takav se imam - 16godini) no filma opredelno mi haresva i mi e edin ot lubimite. kato go gledah za parvi pat (a to beshe dosta otdavna na piratska kaseta) ne mojah da mu shvana smisala no po kasno sestra mi go dokara otnqkade i se razglobih ot kef :) ... Klod Bukovski :) nali taka beshe ;)..

 

0xdeadc0de kolko se orasi za extended edition-a ... az oste mu se chudq ... no v nai-skoro vreme se nadqvam da izkopaq ot nqkade nqkfi pari i da si go zema che ne se trai :) ... kolkoto do Tolkien ne si edinstven :)... btw chel li si Rouverandam .. nzn kak e na english ... az lichno vse oste ne moga da se prestrasha.

Link to comment
Share on other sites

LOTR v Metro e 32.28 s DDS. Zaslujava si, poviarvai mi ... izliza po okolo 8 lv na disc, koeto si e napravo bez pari ;)

 

ne sum chel Roverandom, sedi i chaka na opashkata, predi neia sa Prustenut na mraka na Nik Perumov, Cockoo's Egg na Cliff Stoll, i poslednite 2 na Pratchett, koito izleznaha. Chesno kazano Roverandom, shte ia procheta poveche ot uvajenie i liubov kum tvorchestvoto kum Tolkien. Neshto vse svurzvam Tolkien sus Middle Earth, ta tova shte mi e stranno (kakto beshe i sus Smith of Woton Major, na bulgarski se poiavi v edin sbornik "Opasnoto kralstvo")

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

dam ... qvno trqbva da si napravq koleden podarak ;) ..

 

za Roverandom i az sam q ostavil na opashkata .. v momenta kretam s dostoevski :) no toi e pich sha go minem. a inache i az kato teb svarzvam Tolkien predimno s Middle Earth no tova ne prechi na R. da e hubava knijka .. nisto che kato q pochnah q zarqzah vednaga ;) .. prosto e ploska :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

S goliamo priskurbie triabva da vi suobshtia, che "Hair CD2" neshto ne e v chas :(

 

Ako niakoi znae kakvo oznachava:

Invalid AVI File: chunk at 695418772 extends outside of parent by 330952.
neka se obadi. Shte podursia info za formata na AVI failovete i shte pomislia dali niama da moje da se korigira tova.

 

Ako ne stane, moje li niakoi da dade drugo URL (razlichno ot http://free.techno-link.com/CAT/Movies/HaiR) za svaliane shte go drupna za treti put :(

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

da CD1 e nared i e kacheno, Kakto i subs za CD2 :)

sega shte vidia da pusna CD2 ot free.data.bg, no mi se struva s puti po-bavno ot FTL :( no tova znachi samo, che shte triabva poveche vreme ... ISKAM GO TOZI FILM!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

FTL Forum

ama taka se poluchava kato ne chetem predi da svaliame ;))) to horata sa si kazali, che e skapano vtoroto CD i te sushto go tursiat ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.:

Ето го на 1 CD с приблизително добро качество. Не мисля, че филма има нужда от представяне.

http://free.data.bg/maleus/Hair/

xmmz ... no neshto data-ta vurvi adski bavno :( puskam go, puk kogato stane ... vse pak ako niakoi popadne na CD2 ot prednia variant, no raboteshto neka kaje - mislia, che shte e po-dobre.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...