Jump to content
BulForum.com

Шоу на бойните изкуства "Не на дрогата и насилието


glog

Recommended Posts

За четвърта поредна година, практикуващите бойни изкуства в Пловдив ще се обединят срещу два от наболелите проблеми на нашето общество – наркотиците и насилието. Инициативата протича под формата на демонстрация на водещите лицензирани клубове в града, развиващи бойните изкуства: Муай Тай и Кикбокс, Айкидо, Винг Чун, Кендо, Шотокан карате, Спортно Ушу, Прабългарска Бойна Система и др. В продължение на 90 минути, участниците ще покажат особеностите на стила, който практикуват. На сцената ще излязат и медалисти от републикански и международни състезания от всички възрастови групи. Ще бъдат представени различни аспекти на бойните изкуства – форма, статична техника, сценичен бой, техника с оръжие, чупене и други детайли от подготовката при учебно-тренировъчния процес :ph34r: .

 

Синдикален дом на културата.

24 Март (чт) 19:00

Вход:

до 10 години-безплатен

ученици-1лв.

възрастни-3лв.

Link to comment
Share on other sites

Такава обява се публикува поне седмица по-рано, а не от днес за утре. Имах желание да отида...

Link to comment
Share on other sites

Тия са супер смешнци.Миналата година(или по миналата)бях и какво да видя:някъв си там разправя,че щял да смачка Стивън Сегал...дрън дрън та пляс.Отидох да гледам Киокушина ама нямаше такива представители.По едно време сенсей Попов,Трампата и сие дойдоха,посмяха се и си тръгнаха.

Link to comment
Share on other sites

az treniram okinawa shorin ryu kakto pove4eto znaqt i sigurno me pluqt za tova no ne mi puka

 

i ako iskate otidete za da se smeete ot sarce az ve4e sam u4astval i mnogo se smqh togava

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...