Jump to content
BulForum.com

roleri


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

mi sq sam se zaribil da si zimam roleri i iskam da vida purvo po saitovete za kvo stava dyma ama ne znam saitove are ako moe mi pomognete

От години се каня да карам ролери. Вчера пробвах с ролерите на един познат. Не паднах нито един път, но беше ебаси и ужаса! Понеже краката са ми женски - тънки , и имах голям луфт отгоре (сложих и терлици - не помогна особено) - въобще не си чувствах краката стабилни - абе лудница. та още искам да карам - но нямам кинти да си купя (затова и взех чужди - които мога да ги ползвам дълго време), а пък и знам ли може краката да са ми дефектни и да не стаам за тва :(

Дали луфта е нормално да го има ? знам ли - но гледам някви си лапенца как карат а аз кво ? баси и помията

 

Едит: хахха - ще споделя нещо. Винаги съм мечтал да карам ролерчета и да слушам музика. и така с часове! - Много кеф ще ми е!

Но при условие че минах един километър и бях скапан, хахаха - знам ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Нема разлика!  ;)  Гъзарите казват Блейдове, а ти Ролери  :bgrin:

Има разлика от земята до небето!

Ролерите са за каране просто ей така за густо.Те нямат много от нещата на блейдовете- (не съм много запознат но...)грайнд ролки, шини и такива работи!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Нема разлика! ;) Гъзарите казват Блейдове, а ти Ролери :bgrin:
За незапознатите - ролерите са тези с 2 по 2 колела, защоро са ролкови. Т.нар. блейдове са си кънки.
Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа че ролерите са голяма зарибявка.Карам от 4 години и хич не ми oмръзва !!!Имам в момента силиконови и толкова се кефя.Искам също да призная ,тва лято не съм карал.По-точно от края на 2004.Ако ви трябват ролери търсете ж магазините na TCM.Благодаря!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе и аз обичам да карам, обаче ме мързи да карам сам. Ако има навити, можем да си направим една "ролер-среща" на гребната и да покараме заедно. Все още времето е идеално.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...