Jump to content
BulForum.com

Na kolko godini zapo4nahte


Sandro

Recommended Posts

Az li4no zapo4nah na 17, to4no na denq seld rojdeniq mi den (13 JULY 2004)-i ot togava qka zaribqvka ne sam spiral 8 meseca ,a s vsqka trenirovka jelanieto mi stava po-golqmo i po-golqmo.Abe Bodybuilding manqcite nqmat spira4ki :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Започнах през март 1996 и бях на 16г и от тогава имам записки как съм тренирал какво точно съм ял и с по колко съм качвал на месец, а сега съм на 25г :wir

Link to comment
Share on other sites

Ами сега сме март 2005 почти на 16 съм

Започнах Лято'04 => почнал съм на 15 (8->9 клас)

Друг е въпросът, че сега ми се иска да бях започнал още 7-8 клас!!!

Link to comment
Share on other sites

Az po4nah 2002godina togava bqh na.....13 sq sum na 15 i skoro 6te stana na 16 mnoo zdravo bluskane pada.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i oz po4nah da hodq kogato bqh na 14 sega sam na 21 togava nqmashe kade da se hodi mn mn :D zatova v na4aloto ne se zarebih mn. to i sega si pompq samo za tonus. V fitnesa ima jelqzno pravilo- TRQBVA POSTOQNNSTVO. ako se resili da se zahvanete s tova trqbva da znaete 4e vopshte ne e lesno. i rezultatite ste se vidqt 4ak sled nai malko 1-2 godini. ne si pravete iluzii 4e ste stanete nqkvi arnoldi (osven ako ne se zobirate mn zdravo ) no ne vi go preporu4vam mn strani4ni efekti ima. vse pak pojelavam uspeh na zarebenite :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

18 години - 2002г. защото бях 48 кг :bgrin:

сега съм доста по-доволен от тялото си но не мога да надхвърля 56 кг което за ръста ми не е трагично.А и аз се занимавам с фитнес ане бодибилдинг

Link to comment
Share on other sites

MI AZ ZAPO4NAH NA 16g. i moga da kaja 4e imam promqna v tqloto si i to zabelijima no iskam da kaja 4e po4ti e neminuemo sled kato po4ne6 vedna6 i potrinira6 zdravo izvestno vreme da ne spre6 da rastej na viso4nina

az ne smqtam 4e mi trqbva o6te viso4nina no prosto go odbelqzvam ( 4e trenirovkite spirat razteja nagore :) )

ina4e smite trenirovki po4vat da ti dostavqt ogromno udovolstvie a da negovorim momentite v koito zabelqzva6 efekta :) dori ako potrenira6 malko i ne moje6 da se otkaji6 ( po4va da ti lipsva )

iskam i da kaja 4e nqkoi ako e postignal ne6to i re6i da si dade 2-3 meseca po4ivka gor4ivo 6te sajalqva posle( taka prosto zahvarlqte truda si na vqtara i po4vate ot na4alo)

otno6enieto mi kak raznite himii e izklu4itelno otricatelno( mrazq takiva bokluci)

no tova si e moe mnenie i koito iska da se saobrazqva s nego

li4no az bih izpolzval samo hranitelni dobavki koito imat naistena golqmo deistvie varhu tqloto vi ( no za sega se strema da bada absolutno 4ist taka4e i tqh ne sam probval) ( a da mai po vajnata pre4ina e 4e sa malko skapi4ki :) )

Link to comment
Share on other sites

MI AZ ZAPO4NAH NA 16g. i moga da kaja 4e imam promqna v tqloto si i to zabelijima no iskam da kaja 4e po4ti e neminuemo sled kato po4ne6 vedna6 i potrinira6 zdravo izvestno vreme da ne spre6 da rastej na viso4nina

az ne smqtam 4e mi trqbva o6te viso4nina no prosto go odbelqzvam ( 4e trenirovkite spirat razteja nagore :) )

ina4e smite trenirovki po4vat da ti dostavqt ogromno udovolstvie a da negovorim momentite v koito zabelqzva6 efekta :)  dori ako potrenira6 malko i ne moje6 da se otkaji6 ( po4va da ti lipsva )

iskam i da kaja 4e nqkoi ako e postignal ne6to i re6i da si dade 2-3 meseca po4ivka gor4ivo 6te sajalqva posle( taka prosto zahvarlqte truda si na vqtara i po4vate ot na4alo)

otno6enieto mi kak raznite himii e izklu4itelno otricatelno( mrazq takiva bokluci)

no tova si e moe mnenie i koito iska da se saobrazqva s nego

li4no az bih izpolzval samo hranitelni dobavki koito imat naistena golqmo deistvie varhu tqloto vi ( no za sega se strema da bada absolutno 4ist taka4e i tqh ne sam probval) ( a da mai po vajnata pre4ina e 4e sa malko skapi4ki :) )

tova za viso4inata absolutno ne e vqrno porazrovi vi se i 6te razbere6 4e sega ne mi se pi6e da ti obqsnqvam

Link to comment
Share on other sites

За пръв път отидох на фитнес в края на осми клас(14 години) ама по сериозно тренирам от около две години (ся съм на 17)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...