Jump to content
BulForum.com

Най-добър централен защитник


GeorgiK

Кой е най-добрият и стабилен в момента?  

136 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Стана някакво модерно тук да го обръщаме на футболен лексикон. Айде да видим тая страна на нещата... Според мен почти всички могат да бъдат избрани за званието "най-добър center back" обаче гласувам по лични пристрастия към Неста (не клубни...ако не броим Лацио всъщност).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Взе да става тъпо с всичките тея гласувания за нападатели, вратари и защитници. Остава да направим едно и за халфове :) А и Малдини го няма тука. Може да не си знае годините, но въпреки това е по-добър от Mickael Silvestre. Тюрам също напоследък играе в центъра. Иначе съм раздвоен между Неста и Пуйол. Все пак гласувах за Неста!

Link to comment
Share on other sites

Абе знаех си аз, че има много фенове на Барса и гласуването ще е нереално и че не трябва да го включвам Пуйол, ама...той пък заслужава поне да е в десетката...

Link to comment
Share on other sites

Puyol...играе адски сърцато...няма страх от нищо...и носи на гръб цялата защита на Барса...

 

Edit:чакам сега накой да направи тема за The Best Midfielder... :P

Link to comment
Share on other sites

Щом става въпрос за момента, гласувам за Джон Тери :)

А както почна с тези гласувания, накрая на сезона може да си сглобим Дриймтийм :D

Link to comment
Share on other sites

хех освен и да е Puyol най добри са Fabio Cannavaro и Alessandro Nesta. Също така и Тюрам всички други няма смисъл да се споменават. Колкото до Puyol радвам се, че Милан това лято се отказаха от него защото супер умразно играе.

Link to comment
Share on other sites

Определено Неста от изброените тук....Но защо го няма Малдини-най-добрият централен защитник в света.....???

Link to comment
Share on other sites

Maldini го няма щото е ляв бек. Айде стига питайте за него и го вижте къде го слагат да играе вече от бая време. Преди играеше в центъра, но това си беше за преди.

Link to comment
Share on other sites

Maldini го няма щото е ляв бек. Айде стига питайте за него и го вижте къде го слагат да играе вече от бая време. Преди играеше в центъра, но това си беше за преди.

Айде сега управдания :) Вярно, че играе и от ляво, но си е централен защитник.

Link to comment
Share on other sites

погледни въпроса Кой е най-добрият и стабилен в момента?

Малдини е най добрия защитник за всички времена а за момента има много млади футболисти по добри от него (годинките си казват думата и умората явно е голяма)

Link to comment
Share on other sites

погледни въпроса Кой е най-добрият и стабилен в момента?

Малдини е най добрия защитник за всички времена а за момента има много млади футболисти по добри от него (годинките си казват думата и умората явно е голяма)

Вярвай ми годините не са толкова важни за един защитник колкото ОПИТА.Той е най-важен за централния защитник.От гореизброените ми беше изключително трудно да гласувам,затова не дадох вота си,защото всички за мен са наистина отлични защитници (естествено няма безгрешни хора :D )

Link to comment
Share on other sites

Пуйол играе кат` куче.Хич не го харесвам.Гласувам за Рио , а иначе ако Малдини присъстваше в анкетата резултата щеше да бъде предрешен...

Link to comment
Share on other sites

Рио без съмнение. Играе изключително стабилно, а и не познавам друг футболист с такова хладнокръвие. Видя се, че Юнайтед имат огромни проблеми без него.

Link to comment
Share on other sites

Maldini го няма щото е ляв бек. Айде стига питайте за него и го вижте къде го слагат да играе вече от бая време. Преди играеше в центъра, но това си беше за преди.

 

Не е точно така ,в началото на кариерата си Малдини играе на левия бек(Тасоти отдясно и Барези и Били Костакурта в центъра...непробиваеми бяха) и че по принцип се води бек ,но той е играл толкова много мачове в центъра на защитата на Милан(а също и на националния отбор) ,че заслужаваше да го включиш.Винаги когато липсва някой централен защитник на Милан(а това се случва често) Паоло играе в центъра.А особено преди Стам да дойде в Милан защитата беше отдясно Кафу,в центъра Неста и Малдини и отляво Каладзе.Верно че съм пристрастен ,ама поне се опитвам да съм и обективен затова - Малдини номер 1

Link to comment
Share on other sites

Mickael Silvestre кво прави там и той ли е ценатрален защитник аре стига сте ме разсмивали,а и Тюрам е десен бек,за вас маи цен. защитник са всички които играят преди центара,иначе можехте да сложите Стам,Кордоба(от близо три сезона си играе централен защитник,много рядко замества от ляво),Канваро,Малдини е играч който също заслужава а не да слагаш някав утрепан бек,Тери по скоро е по важен за Челси като нападател той има тоя сезон повече голове от който и да е в тобора....вие си знаете,Инче от горе изборените определно Неста макар че ненавиждам Милан

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...