Jump to content
BulForum.com

prodavam nokia 5210


Recommended Posts

Eiii ..ama kak moje da ste tolkova smeshni bre ??? Zashto triabva da razvaliate vsichko ...?

Choveka predlaga telefon a vie go oburnahte na publichen dom tuka ..ako Topika se kazvache predlagam prostitutka razbiram ..samo ne razbrah kakvi sa teia tupi izkazvania ..

Dreamer : A na tebe neshto ne ti otiva toia nadpis "moderator" mai ..che chak i "pomagalan" shtoto ne razbrah sus kakvo pomagash v sluchaia osven sus mega prostashkite ti izkazvania .. :devil :angry1

 

 

edit : WarezBG za da ne triq izli6nite raboti samo 6te te predupredq tuk da misli6 malko predi da postva6. Dreamer prosto se 6eguva. Ako ne stoplq6 problema si e tvoi ! A kakto vijda6 cena e predlojil za stokata

Link to comment
Share on other sites

I az ne vijdam s kakvo pomagash ti. Ako imashe neshto protiv - mojeshe da polzvash PM da mi kajesh i eventualno da edit/delna posta si... ako precenq, che imash pravo. Sega tova nqma da se sluchi i shte produljim da pulnim temata s gluposti. Da vzema da se warn-a sam osven.

 

A puk izkazvaneto mi da e chak prostashko...

 

Inache posta-a mi beshe seriozen bez chasta za sestrata... vupreki, che ako nastoqva moje i tova da dam ot sebe si. Imam priqtel, koito e zainteresuvan da zakupi telefonat na posochenata ot men cena.

Link to comment
Share on other sites

14. Коментари по цена без реален интерес по предложенията за покупко-продажба са нежелателни.

 

Gledam Dreamer e postavil cena, taka che izkazvaneto mu ne e v razrez s pravilata ni za postvane. Nikude ne pishe, che ne mogat da se vmukvat razni bezobidni shegichki...Prestanete da tursite pod vola tele, samo i samo da se imate na prikazka!

 

Taka che produlzhete temata po sushtestvo.

Link to comment
Share on other sites

Добре звучи. Ще се свържа с колегата ми и ще го информирам. За съжаление до понеделник няма да имам връзка с него, а от понеделник аз ще липсвам за около седмица. Ако до тогава не си го продал, и той все още търси и е навит на телефон на старо... ще направим работата. Ако не - здраве.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...