Jump to content
BulForum.com

BL8


gerry^^

Recommended Posts

@sk8er-твоя колко е ?

@hEka-зех го от някъв ск8ърски сайт ама не знам на коя фирма е

Link to comment
Share on other sites

Фирмата е SPITFIRE и ти предлагам ако нямаш излишни минимум 150 лева, които даже са малко да се насочиш към друго хоби.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички :) Много се радвам, че направихте такава секция във форума :) Имам едни соломонки /aggressive/ и ужасно много ми се кара, но:

1) прекалено е студено в момента

2) няма с кой /почти/

3) карам само вечер :)

Специално за кънките мисля, че ако някой иска да свали излишни килограми или т.н, ако си вземе фитнес ще му е добра алтернатива, но познавам доста хора, които са имали малко по-различни преживявания с кънки. Да кажем, едно време са имали фитнес и след това са се зарибили по aggressive и повече втори път не си купуват фитнес.

Така, че който го кефи да кара кънки препоръчвам да си вземе направо аggressive ... :] а пък, на който му се кара само за да свали излишни килца да си вземе фитнес. Толкова по тоя въпрос :) Много жалко, че в Пловдив няма къде да се кара през зимата или поне не съм чувал за някакви по-закътани местенца, но ако случайно някой знае за такива да напише. Много ще съм му благодарен :D)

Link to comment
Share on other sites

Ми hEk не смятам да се отказвам така че ако трябва и такъв ск8 ще взема (Spitfire де :P)

Link to comment
Share on other sites

Ми hEk не смятам да се отказвам така че ако трябва и такъв ск8 ще взема (Spitfire де :P)

Ако си вземеш ролки Spitfire ще е много добре даже,но скейт Spitfire малко трудно ще намериш... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ae dobre de razbrah 4e tva e skup sport spokoino....;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

s3211.gif Razors s1997.gif Remedyz s3200.gif Rollerblade s2093.gif Valo s3330.gif Deshi

 

И ползвай Гугъла следващия път ;)

 

EDIT: Преди много време бях качвал едно кратко филмче щото ме интересуваш как се казава песента към него и понеже е по темета ще дам линк щото видях, че още е във вареза http://www.warez.ru:8085/videos/@Sport/in-line/ ако има място на фтп-то ако искате мога да кача още някое :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Хе, абе не мисля че 400 кинта са много пара за който и да е спорт.За дъвка или крем за ръце може да е много.Но за спорт хич.Какво да говорим за коломанияците дето дават по 4 бона за колело.Можеш да идеш примерно на плуване ама там пак пари само че се разделят на вноски :) .Тоест парите пак си ги кихаш само че разсрочено.Всъщност някой да каже колко е живота на ролерите и да се сметне колко излиза на месец това удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...