Jump to content
BulForum.com

ZA Questovete


Jedi

Recommended Posts

Hora az sam pochitatel na starite Questove koito sa naistina strahotni naprimer Gabriel Knight 1.Makar che igrata e stara Bih kazal che e po hubava ot Quest kato syberia.Fakticheski veche ne praviat hubavi questove,Ako moje niakoi da nameri Monkey Island 1 ste sam Blagodaren

Link to comment
Share on other sites

M zashto Syberia da ne e hubava ,ne che imam neshto protiv starite questove.Ama tova za Syberiata e malko po-presileno,tia e edin perfekten quest.Ti prevartia li q? <_< <_< <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest 0xdeadc0de

ami imam go, no ot edna sedmica nikoi ne se seshta da mi aktivira account-a za upload, taka che ako pratish niakakuv mail shte ti go pratia.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Verno e, che ne biah regnat. Niamah ideia da pisha mnogo mnogo tuk, no kato vijdam, che ima ceniteli na klasikite mi stana edno takova gotino na dushata ;) ta ne samo shte cheta / pisha redovno, ami i shte upload-vam, no samo stari neshta ... koito ima igra ot minaloto, za koiato si spomnia i mu se igrae, s radost shte se opitam da mu ia kacha (stiga da ia imam). Imam kum 600-700 igri ot predi 1997/98, goliama chast ot tiah sa lichna podborka, no i mnogo sa ot gotovi kolekcii.

Az lichno si padam po adventure i smelo moga da tvurdia, che imam pone 90% ot starite questove (predi da zapochnat da gi vadiat na CD-ta ;).

Taka che, ako na niakoi mu triabva neshto vehto - da svirka ;)

 

Do Skiv : Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...