Jump to content
BulForum.com

Emulatori za cash programi


RaVeN

Recommended Posts

ako iskash az moga da naprava takava programa no trjabva da mi dades povece informacija kakvo tocno trjabva da pravi (cashfiesta)

Link to comment
Share on other sites

ta taka

zna4i cash fiestata na purwo wmeme ot4ita dali ima aktiwnost (trqbwa da murdash mishkata nad banera ot wreme na wreme)

Drugoto koeto e 4e da re4em na 1/2 4as ima 1 4owe4e koeto trugwa da bqga po reklamite i ako ne go kliknesh pira da ti ot4ita to4ki. Hubawo e i emulatora da se kazwa mIRC i da e s ikonkata na mirc 4e mai pi4owete prowerqwat i kwi applications startirash po nqkoi put.

Mi az samo za twa znam. Swali si cash programata ot cashfiesta.com

Mejdu drugoto uspqh da cheatna s 1 programa za cheatwane na igri po princip ama stana i moga da si promenqm to4kite :punk no koftito e 4e te ot4itat kolko wreme si bil swurzan i moje da stane gaf s tiq to4ki taka 4e dai s emulator4e si e the best. Ako stawa za wupros mojesh za 1-2 min da si go cheatnesh ama twa ne e reshenie. Puk taka i sam ne mojah da namerq nito direkten emulator nito standartna programa za dwijenie na mishkata.

Ako naprawish programa koqto murda mishkata randomly i da klika kato se poqwi specifi4na kombinaciq ot pixeli na ekrana da klikwa w/u nego shte sum ti MNOGO blagodarem

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...