Jump to content
BulForum.com

БАй Мангал!


Recommended Posts

И кво това ви кефи??Искам да кажа тая циганска песен иначе снимките са яки!

Vqrno 4e tova si e tvoq mnenie 4e pesenta e typa :angry1 , ama vyob6te ne e ciganska :angry1 (BRATQ MANGASARQN sa Bulgari)

P.S. - az puk sum lud fen na BAI_MANGAU, daje nai ludiq i si q slu6am po 100 puti na den i si mi dostavq syper golqmo udovolstvie :music :music :music

EDIT: ai edin pozdrav ot men - Bai_Mangau.mp3!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Наи-яко е интервюто по Канал 1 :D :

"Супруга съм на три деца. С човеку сбрахме пари и купихми триустаен партамент. Една вечер звани вратата. Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с карате в бъбреците. Дукът съ усета ми би два шамара с КРАК и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки ще се самуубеся или ще изчезна безкраино... :D

Link to comment
Share on other sites

аааааа, няма такова животно на света като циганина :lol: :tongue :wir изкривих се от смях :excl: :lol: не съм расист, ама как после да не ги подиграваш и обиждаш хайваните :P ми те са си направо друг биологичен вид :D

Link to comment
Share on other sites

Сайта е як снимките са смешни и забавни :punk , но не съм съгласен, че всички са със сигурност са на цигани. Има араби може би и евреи или някаква друга незнам каква страна от близкия изток или кавказ. Някои от снимките съм ги виждал и преди, че даже ги имам записани отдавна. За съжаление някои може и да са си чисти българи само дето са се оциганили. Ми това за коня в Ладата е голям майтап аз се смях като гледах по един филм как героят на Жак Рено вкарва себе си рицар с коня си в Метро спирка и излиза по късно ама не мога да се сетя кой филм беше. Ако някой може да помогне.

Link to comment
Share on other sites

Първата инвестиция след като забогатея:-Масово изграждане на газови камери,масови гробове и телена мрежа която обкръжава целия Изгрев.

Link to comment
Share on other sites

Всеки с лично мнение по въпроса, но notor1ous се изказа много критично и е проявил някакъв интерес към иначе безинтересна тема за него. И тук има много навързани неща в половината форум като политика и пр., но като цяло идеята на сайта е да развеселява хората като показва смешни снимки от нашето напрегнато ежедневие понякога.

Одобрявам идеята.

Link to comment
Share on other sites

Първата инвестиция след като забогатея:-Масово изграждане на газови камери,масови гробове и телена мрежа която обкръжава целия Изгрев.

 

Brawo brato.I az kat malak zatowa me4taeh ama ve4e 4estno kazano nemi puka........ :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...