Jump to content
BulForum.com

Tuning cars


Recommended Posts

A we hora zaribqvate li se po tuningovani koli ? Ako iskate imam okolo 1500 (moje i da sa pove4e) da gi ka4a na warez-a da se kefite.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Ako sum zabravil nqkoq marka i se interesuvate kak moje da si napravite va6ata kola tuning - kazvaite 6te ka4a kakvoto moga.Az sega se probvam moqta da q pravq tuning.Oba4e trqbvat baq pari4ki :)

Link to comment
Share on other sites

uffff dj_ivo taka me zarib, 4e taq edna godina dokato navar6a 18  6e mi se vidi kato paleozoiskata era .....  :wir  :wir

btw ti kvo kara6 ?

Az naprimer caram Opel Astra mnogo gotino vurvi obache iskam BMW lubimata mi marka kola.Imam koloni praveni okolo 500W i oglushavat celia kvartal,smiatam da gi sloja v kolata mislia che shte stane izrodsko.Iskam kato zapalia kolata muzikata da se chuva ot kurshaka do glavnata :woot :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

a we ... stiga s tiq bmw-ta :) baq sum ka4il ako namerq o6te 6te ti ka4a. I az iskam da si sloja o6te po-qki tonkoloni ot tezi s koito sum v momenta no sega nqmam pari i 6te iz4akam malko.Ako vidite edno fiat uno sus svetnati farove prez denq iz plovdiv i s nqkvi neonovi osvetleniq da znaete 4e sum az :P

Link to comment
Share on other sites

a we ... stiga s tiq bmw-ta :) baq sum ka4il ako namerq o6te 6te ti ka4a. I az iskam da si sloja o6te po-qki tonkoloni ot tezi s koito sum v momenta no sega nqmam pari i 6te iz4akam malko.Ako vidite edno fiat uno sus svetnati farove prez denq iz plovdiv i s nqkvi neonovi osvetleniq da znaete 4e sum az :P

Veche shte se oglejdam za fiata :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ami kato gledam toq site to moite koli sa ottam :) Ako vi interesuva tuning na nqkoq kola pitaite moje i da namerq ne6to.Samo kajete marka i model.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ами то на тези коли няма какво да им се прави . Като я правиш тунинг ме викни да ти помогна . Вече имам опит .

Link to comment
Share on other sites

dj_ivo ne sme se razbrali tuka ... az 6te si zeme obiknovenna CRX-ka

ne taq ot 25000 DEM :) za jalost ...

ama 6te vikna! B) 4e ne razbiram mn`o mn`o q kaji site da po4eta ako e na BG o6te po huu

Link to comment
Share on other sites

Ako sum zabravil nqkoq marka i se interesuvate kak moje da si napravite va6ata kola tuning - kazvaite 6te ka4a kakvoto moga.Az sega se probvam moqta da q pravq tuning.Oba4e trqbvat baq pari4ki :)

MAN mnoo qsno 4e trqbvat pari brad mi ima edna kalibra i si q naprai tuning :) za 4-xilqdi leva :cry ama e stra6na ka4i i o6te za kalibra plz.

az neznam dali nqkoga 6te si napraa takava kolata ako imam ama pone da se kefq :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...