Jump to content
BulForum.com

Prodavam Sony-Ericsson T68i


Recommended Posts

Samo da kaja 4e ne sam 0 pi4 a momi4e :))) i 4e telefona ne e moi trqbva da pitam dali shte se saglasqt za 200 leva ama edva li:)) Ina4e shte callna:)

cenata moje da padne do 230 ama ne i powe4e:) shtot se pak nov e 350:)

Link to comment
Share on other sites

Да :) "Samsung RULEZ". Знам :P

 

Иначе офертата е добра. Чудя се дали има голяма разлика между 256 и 16k цвята :) Е, нема как де, но дали е толкова важна...

 

Някой друг да сподели впечатленията си от този, "култов" за много хора, телефон?

Link to comment
Share on other sites

Telefona e dobur obache cenata mu e mnogo naduta za 2'ra upotreba..

1'vo - V plovdiv po okazionite moje da se nameri za 290-300 chisto nov sus 6 meseca garancia..

2'ro Ot poznati moga da go nameria za 250-260 Chisto nov pak sus 6 meseca garancia...

Kakto kaza edin potrebitel po nagore nai mnogo cena koiato moje da se obiavi za tazi slushalka 2'ra upotreba e 200lv. ..i to ako e v mnogo zapazeno sustoianie

Link to comment
Share on other sites

emi oki de nameri si na men ne mi e speshno da q prodam... moga i da si q zapaza s 230 leva s tqh i bez tqh :) Taka 4e :)))

A ina4e Dreamer da ima ogromna razlika mejdy 256 i 16k cvqt nqmash si predstava kakva ...:))) a moje i da si imash we4e:P

 

Ps..priemam 4e we4e tela ne se prodava:)

Link to comment
Share on other sites

Имам си :P само дето си нямам представа 256c тел как изглежда :) ама нищо.

 

Както вече ти казах - добро решение е да не го продаваш. Наистина не си струва за толкова пари.

 

P.S.: SAMSUNG RULZ

Link to comment
Share on other sites

Мда, наистина да го продаваш никак не си заслужава, но да ми го подариш - е това вече наистина си струва :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...