Jump to content
BulForum.com

Pet Soccer


N00KiE

Recommended Posts

Значи току що си свалих Pet Soccer от Вареза.. инсталирам си я и си щракам еxe-то и ми излиза следното съобщение...

 

Unforunately, you video card is not fully compatible with OpenGL. The graphics quality may be worse than it was created or the program may not work at all. Do you want to continue??

Yes | No

 

Кликам си аз на "yes" и си подкарвам играта.. само че почва едно жестото на късване в стил "1/4 кадъра в секунда".С 301 зора местене на мишока и псуване по идиотите направили играта го докарвам до Старт Мач.Там същата история.. После в "Опшънс" слагам минимални детайли и резолюция ..същата работа.

Е хууу... слагам си последния ДиректХ (за 9 става дума) преди бях с 8.1(или беше 8.0)-този който си върви с ХП-то.Пак същата работа. Работата ми намирисва откъм картата като че ли..

В реадме-то това са изискванията за играта

 

I. MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

 

Windows 98/ME/2000/XP

Pentium 366 Mhz

64MB RAM or more

550MB Hard Drive Space

100% Compatible Open GL Video Card w/ 16MB Video RAM

Sound card

Mouse and keyboard

DirectX 7.0

 

Мойта щайга

Windows XP Corporate Edition

Duron 950 Mhz

128 SDRam

GeForce 2 MX 200 32 MB SDRam

Кeyborad,Mouse и Soundcard си имам :lol:

 

Та въпроса ми е ... някой да ми даде идея как да я подкарам тая дяволия щото ми се вижда супер зарибена, а спрямо изискванията съм тип-топ. :( :( :( :(

Ако някой я е играл също може да каже на ква конфигурация е подкарвал или не знам вече... Акъл Needed!!!!

Link to comment
Share on other sites

probvaj da si slozish naj novite Detonator Driveri

pri men bese taka i kato gi smenih se opravi

Link to comment
Share on other sites

naistina probvai sas driverite-i na mene prez openGL ne 6te6e NO probvax sas edin driver-awe ne go znam kaf e pishe-41.09_win2kxp Nvidia=6te stane nqma kade da xodi! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...