Jump to content
BulForum.com

Нещичко за Коледа:))


Valkyre

Recommended Posts

Ми не е хубава тая тема :( Нито курсорите са удобни нито десктопа е нещо кой знае какво.Иконите са зле също.

Link to comment
Share on other sites

Emi vij 4oveka kakvo napisa v parviq post...

Ето една много яка програмка Santa Claus вкарва Коледни wallpaper-i курсори за мишката и

screensaver много ефектна за момента 

A ot play-a - moje da se tegli s FlashGet ama vij kakvo pi6e :

този сайт ще банне IP адреса ви ако сваляте 1 файл с няколко връзки

Deme trqbva da si naprai6 nastroikite na flashget-a...

Link to comment
Share on other sites

Як wallpaper и хубаво променя My Computer and etc. ,ама са мо мноо кофти пойнтерите

f.JPG

ето какво прави програмката :) сори ,че е леко на кръпки.. пойнтерите ги изтрих и за това не мога да ви ги покажа..

 

ff.JPG

Screensaver-a при мен не бачка :)

Link to comment
Share on other sites

Що не става за моя уиндоус ???

С Millenium съм!

Microsoft направи своя коледен подарък за всички потребители на Windows XP, малко преди Kоледа, с пускането на нов theme. В него е включено нов wallpaper, анимирани курсори, нови иконки, нови звуци и 3D скрийнсейвър.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft направи своя коледен подарък за всички потребители на Windows XP, малко преди Kоледа, с пускането на нов theme. В него е включено нов wallpaper, анимирани курсори, нови иконки, нови звуци и 3D скрийнсейвър.

Oh shit!!!Скапан Millenium!!

Link to comment
Share on other sites

на мен ми казаха за някаква много яка,не я помня,нямат е,диска заминал

 

била не само з аколеда избираш празника и

лампички светат...абе яка работа...

Link to comment
Share on other sites

Аз с тея теми за WinXP много си бъгнах PC-то последния път. Направо вече не ми се занимава. Ако някой има линк с бесплатни Коледни и Новогодишни screensaver-и да дава, че съм се зарибил. Ама да не са от тези, който са с trial период по 5,6 дена. Айде мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...