Jump to content
BulForum.com

Goliama molba


Vankata

Recommended Posts

Ot niakolko meseca tyrsia debiutnia album na Sigur. Ima go v mp3.online.bg, no za syjalenie niamam dostyp za download ot tam. Niakoi moje li da pomogne i da go ka4i na syrvyra na warez.ru. She mu byda bezkraino priznatelen.

Link to comment
Share on other sites

Upsss....sorry obache sega zabeliazah che i az ne moga da download'vam ot tam :( :blink:

 

Probvai da gi svalish ot Kazaa. niama nachin da gi niama tam ..az ot tam si svaliam kakvoto mi triabva

Link to comment
Share on other sites

hora i az ne moga da teglq ot mp3.online.bg ade ako nqkoi znae kakvo trqq da se napravi za da moga da kaje :)

6te bada blagodaren!

Link to comment
Share on other sites

Ne e kato da ne go kazvam za 8745647325ti pat a az sam na 362545to miasto v klasaciata za nai-chesto obiasniavashti toia problem no vse pak... Sichki sme oriazani otkam BG Peering. Otgovorat e che Evrocom plashta dopalnitelno za vsichko vanshno deto se polzva. I ne moje da oreje chujdite site-ove shtoto tva taka ili inache e glavno browse i ne e mnogo kato traffic a i bi bilo ubiistveno ta sa reznali BG Peering-a. Tuk tam na "sluchaini" hora im izliza kasmeta. Az lichno na vseki 3-4 meseca imam po niakolko dni dostap do mp3.online.bg...

Ne garantiram s jivota si za info-to ako niakoi ot shefovete ne e saglasen da si kaje. Predpolagam po shte da gi razbira ot men.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...