Jump to content
BulForum.com

Prodavam PQI DDR 400


Recommended Posts

Продавам PQI 512 MB DDR 400. Eто какви и са настройките на PQI 512 MB DDR 400 на Vdimm 2.7V или 2.9 V(без значение) на EPOX 8RDA+:

 

System Performance - Expert

FSB Frequency - 210MHz

CPU Interface - Aggressive

Memory Frequency - BySPD

Memory Timings - Expert

T(RAS) - 3

T(RCD) - 3

T(RP) - 3

CAS Latency - 2,0

 

T bred работи на 9.5x210 (1995 Mhz) по

default Vcore 1.6V.

Паметта е читава бройка.

Продавам я, защото закупих 2x256 DDR 400 Twinmos dual channel за EPOX 8rda+.

Цената е 65 $ и не подлежи на коментар.

Link to comment
Share on other sites

512 e nadqvam se da si editne posta

weasel taq twinmos deto govori6 e s mtec 4ipove i ne mislq 4e e po dobra ot tva deto e pokazal ted, a i tazi cena deto si dal mai e bez dds

Link to comment
Share on other sites

Nikoi ne kazva za nastroikite na koito raboti pametta.Osven tova tq ima oshte 1 mesec garanciq( pametta imashe 3-i mesechna garanciq).

70$ ot Jarcomputers:)) garantirash li mi takiva chestoti i latencii??!!!

Pametta raboti v momenta na gorezadadenite nastrojki.

Ako si mislete che edin Samsung 512 DDR 400 shte raboti na takiva ....obzalagam se sys vseki ot vas che nqma da moje da raboti(testvahme takyv samsung ..pod 2.5 cas latency ne otlepi, a cenata mu e 84$...samsung rqdko ima hubavi brojki).

Link to comment
Share on other sites

Nikoi ne kazva za nastroikite na koito raboti pametta.Osven tova tq ima oshte 1 mesec garanciq( pametta imashe 3-i mesechna garanciq).

70$ ot Jarcomputers:)) garantirash li mi takiva chestoti i latencii??!!!

Pametta raboti v momenta na gorezadadenite nastrojki.

Ako si mislete che edin Samsung 512 DDR 400 shte raboti na takiva ....obzalagam se sys vseki ot vas che nqma da moje da raboti(testvahme takyv samsung ..pod 2.5 cas latency ne otlepi, a cenata mu e 84$...samsung rqdko ima hubavi brojki).

as kazvam 4e to4no tozi ram tolkova kum 70$ struva : PQI 512 DDR400, nikoi nishto ne e govoril za Samsung

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...