Jump to content
BulForum.com

Tursq edna mnogo qka pesen


Undyning

Recommended Posts

Zna4i kato informaciq moga da vi dam slednoto.

Mnogo ot vas gledat TMF aide ne redovno 4at pat,predi do kum 1godina moje bi 2 se vurte6e edna reklama na samata televiziq TMF zna4i kakvo predstavlqva reklamata,Edin Disk leti kum edna pi4ka koqto vkarva diska i po4va nqkakvo super qko dance par4e sled tova taq pi4ka trugva da bqga i se ka4va na edin triugulnik izobrazqva6t znaka na TMF i taka svur6va reklamata cqlata reklama e komputarna animaciq nemoje da ne e vijdal pone edin ot vas.Takava pesen su6testvuva za6toto bqh v edin Night Club taka da se kaje i tam e pusnaha oba4e baq piiinah 4e nemojah da pitam DJ kak se kazva pesenta :)

Mersi predvaritelno na tozi koito mi kaje ili kak se kazva pesenta ili Ispulnitela

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Edinstvenata pesen za koqto se se6tam deto e na reklama na TMF e na Chemical borthers - Block rockin beats,oba4e ne sum siguren dali za tazi reklama mi govori6.Vse pak q iztegli moje puk da se okaje tazi pesen.Uspeh !!!

Link to comment
Share on other sites

SORRY no ne moga da se seta za pesenta

 

PS: A njakoj da znae edna druga mnogo jaka pesen pak e puskaha po TMF bese reklama na Vodaphone. kak edin covek polucava SMS-melodija i zapocva da tantzuva samo do slipove i posle se prisaedinjavat i drugi kam nego.

 

PS: njakoj da znae kade da e namera ( mislja ce e melodija za GSM)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...