Jump to content
BulForum.com

jedi knight Mysteries of the sits


golqmhaker

Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам за този проблем дали някой знае как се оправя.

Значи истеглих си играта от тук

и я отворих с ulraiso за да я видя и ми вика, че версията на daemon tools ми била по-стара. Хубаво записах играта на диск от файловете, които отворих с ultraiso, защото нещо записвачката ми не записва с burn image и там каквото беше. Пускам играта и вече започва да зарежда и викам, че ще стане и ми излиза ,, For verification, please insert your original jedi knight cd number 2 and press enter.

Какво му викате на тва?

Ако някой знае как се оправя ,моля да каже.

10х предвърително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Искам да попитам за този проблем дали някой знае как се оправя.

Значи истеглих си играта от тук

и я отворих с ulraiso за да я видя и ми вика, че версията на daemon tools ми била по-стара. Хубаво записах играта на диск от файловете, които отворих с ultraiso, защото нещо записвачката ми не записва с burn image и там каквото беше. Пускам играта и вече започва да зарежда и викам, че ще стане и ми излиза ,, For verification, please insert your original jedi knight cd number 2 and press enter.

Какво му викате на тва?

Ако някой знае как се оправя ,моля да каже.

10х предвърително!

Am samo da pitam tova saobshtenie ti go vadi po vreme na instalaciqta ili sled kato si q instaliral?

:confused.Spored men ako e vroroto ti trqbva nqkuv NOcd crack.Potarsi crack tuk.Mislq che sled kato slojish crack-a trqbva da trugne. :)

USPEH

Link to comment
Share on other sites

Ne moje li vse nqkoj da go ka4i na warez

Molq vi speshno e

10x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ami zashto ne si go svalish sam :confused  :confused.Po-burzo e da si go svalish otkolkoto da chakash tuk nqkoi da go kachi ;)

 

Ami neshte da po4ne.

Are ti ne moesh li pls?

10x

 

 

---mod note:

Ще. Ама пусти мързел бееее... 18к файлче ви мързи да си потърсите - пускаш в Гугъл и излиза на сто места. Дори не ти се налага да се трепеш с Асталависта. И ти си избрал от тия сто места най-шибаното. Вземете се в ръце.

 

 

Kojto si-mersi MNOGO!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...