Jump to content
BulForum.com

shade:wrath of angels


HBK

Recommended Posts

zdr,izteglix si Shade:Wrath of Angels i q installnax

oba4e sega imam problem sys startiraneto i

razbira se pro4etox nfo. file oba4e ne razbrax ne6to,ta ako moje da mi obqsnite:

 

1Unpack it.

 

2 Burn it with your favorite burning software.

 

3 Install the game, when asked to reboot, please do so and unplug

all your optical drives.

 

4 Mount the MI image using latest Daemon Tools, and enable RMPS

emulation.

 

5 When asked for a serial, use PMJ9V-YQ9LE-4SZBN-KZHT5-JXWAD

 

6 Play and Enjoy!

zadaljitelno li trqbva da imam zapisva4ka i da zapi6a igrata na disk,za da q igraq ili nqma da ima nujda?a kakyv e toq MI image?pls helo ,za6toto ako i tazi igra ne trygne 6te se pobyrkam[s golqmo netyrpenie si drypnax Top Spin,a se okaza,4e tq iska pixel shader 1.1... :wacko: ]

mersi predvaritelno ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Разархивираш

2. записваш(мисля че ще може и просто да емулираш с даемон туулс или подобна програма)

3. рестартираш и изключваш кабелите на сд-рома.

4. маунтваш малкия имидж файл(нарича се Mini image(MI))

5. пишеш тоя кей

6. играеш

Link to comment
Share on other sites

ok,mersi,oba4i pak ne stava :wacko:

uninstallnax igrata,posle q instalirax nanovo,restarnax[maxnax kabelite na cd-rom],posle po4va da checking disk,sled kato svyr6i pi4e ,4e vuvedeniq cd key ne otgovarq na diska labeled SHADE

nqkakvi idei? :P

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало в папка /crack на единия диск да има друг имидж, който трябва да се маунтне.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
как е геймплеа с меча? доближава ли се поне малко до lightsabre в jedi academy/outcast? ... и заслужава ли си изобщо?  :D

 

Zna4i igrata si vurvi perfektno az v momenta ia razcukvam. Trabva ti daemon. Otvariash cue faila i ia instalirash. Explorni diska prez daemona i shte vidish papka crack. kopvash failovete v dira na instala i si shestak. Igrata iska zadulzitelno directx 9.0c ako imash b niama da ti trugne:)

Link to comment
Share on other sites

аз се интересувам от gameplay ... а ти нищо не каза  :D

 

Ами с меча съква .. по-яко се играе с демона :) Но, повярвайте ми, тренирайте да играете с меча, че после ще ви трябва много :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...