Jump to content
BulForum.com

Ericsson R320s


Recommended Posts

Продавам Ericsson r320s със зарядно и data-cable за 90 лв, запазен е телефона, подробности, може да видите от IXBT.ru

общо-взето:

5 реда текст, Li-Ion 850 мАч батерия, гласови команди, вибрация, календар-органайзер, будилник, хронометър, криптиран телефонен указател, калкулатор, диктофон, 2 игри, инфрачервен порт, вграден модем, синхронизация с PC за органайзера и за телефонния указател, както и за други функции (чрез кабела за данни, който върви с него или чрез инфрачервения порт)

 

телефона е предимно за "чичовци" или за хора, които не държат телефона да им е малък, а по-скоро четлив и удобен за работа

r320.jpg

Link to comment
Share on other sites

Продавам Ericsson r320s със зарядно и data-cable за 90 лв, запазен е телефона, подробности, може да видите от IXBT.ru

общо-взето:

5 реда текст, Li-Ion 850 мАч  батерия, гласови команди, вибрация, календар-органайзер, будилник, хронометър, криптиран телефонен указател, калкулатор, диктофон, 2 игри, инфрачервен порт, вграден модем, синхронизация с PC за органайзера и за телефонния указател, както и за други функции (чрез кабела за данни, който върви с него или чрез инфрачервения порт)

 

телефона е предимно за "чичовци" или за хора, които не държат телефона да им е малък, а по-скоро четлив и удобен за работа

r320.jpg

a imali mu neshto niakakvi zabelezki.Imam predvid tova bateriata padali mu burzo,obxvat ei takiva raboti

Link to comment
Share on other sites

ne, zabelejki nikakvi.. moje da ima tuk-tame nqkoq drebna draskotina, no kato cqlo e prilichen, dosega *nikoga* ne mi e spiral zaradi slaba bateriq ili da zabie softwareno, mislq che karashe posledno 3-4 dni, kogato ne go bqh zarejdal, makar che s taq li-ion battery, vseki den si go zarejdam

Link to comment
Share on other sites

Продавам Ericsson r320s със зарядно и data-cable за 90 лв, запазен е телефона, подробности, може да видите от IXBT.ru

общо-взето:

5 реда текст, Li-Ion 850 мАч  батерия, гласови команди, вибрация, календар-органайзер, будилник, хронометър, криптиран телефонен указател, калкулатор, диктофон, 2 игри, инфрачервен порт, вграден модем, синхронизация с PC за органайзера и за телефонния указател, както и за други функции (чрез кабела за данни, който върви с него или чрез инфрачервения порт)

 

телефона е предимно за "чичовци" или за хора, които не държат телефона да им е малък, а по-скоро четлив и удобен за работа

r320.jpg

a imali mu neshto niakakvi zabelezki.Imam predvid tova bateriata padali mu burzo,obxvat ei takiva raboti

Telefona spored men go davash izgodno,moje da e malko nad normata za goleminata no za smetka na tva e super tunuks s golqm Ekran,ima ekstri,emi brat mi imashe takuv beshe super dovolen beshe go vzl predi 2 godini za 245 leva no nali znaete vsqka godina GSM-te ostarqvat kakto Nokia 3310 i tq ve4e ostarqva zatva moje mnogo malko da svalish ot cenata!!!

Link to comment
Share on other sites

телефона е предимно за "чичовци" или за хора, които не държат телефона да им е малък, а по-скоро четлив и удобен за работа

 

Re:Smenil sam dva takiva telefona,edinia go prodadoh predi 20 dena za 80 lv.Drugia si go polzvam,bez problemi.Prosto za taia cena poluchavash extri,koito dori i troino po-skapite telefoni gi niamat.

A za tova che e za chichovci ne sam saglasen,shtoto oshte ne sam pochnal da tropam mangi na malki gadjeta .(maitap be)

Link to comment
Share on other sites

Продавам Ericsson r320s със зарядно и data-cable за 90 лв, запазен е телефона, подробности, може да видите от IXBT.ru

общо-взето:

5 реда текст, Li-Ion 850 мАч  батерия, гласови команди, вибрация, календар-органайзер, будилник, хронометър, криптиран телефонен указател, калкулатор, диктофон, 2 игри, инфрачервен порт, вграден модем, синхронизация с PC за органайзера и за телефонния указател, както и за други функции (чрез кабела за данни, който върви с него или чрез инфрачервения порт)

 

телефона е предимно за "чичовци" или за хора, които не държат телефона да им е малък, а по-скоро четлив и удобен за работа

r320.jpg

Weasel dai ako iskahs da gi razmenim s moq Ericsson T10.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

uha, edna godina po-kysno ima merakliq :)

vyprosniq aparat go dadoh na izkliuchitelno dobyr priqtel za smeshna suma predi dosta vreme i mislq che oshte e dovolen ot nego ;) starite ericsson-i sa mnogo izdurjlivi goveda, ako vi popadne, ne gi propuskaite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...