Jump to content
BulForum.com

Za edna pesen


JESUS

Recommended Posts

Ale hora tursia edna pesen obache ne i znam imeto.Predi 1-2 godini e puskaha po mtv.Stava vupros za edno hlape deto peshe na arabski ili neshto takavo,clipa postoianno se smeniashe tu v postiniata,to noshtem s luvove.Mnogo gotina pesen beshe stanala liatoto super hit.Ako niakoi se seti da mi kaze imeto,mersi predvaritelno.A i iskam da kaza na horata deto shte pishat gluposti ili se zaijdat da ne postvat.Mersi.Ale hora ne se li seshtate li le

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Да бе и аз се сещам. Едно малко лапе, до една кола, в пустинята, и едни кибици играят брейк, а той пее А-а-а-а-а а-а-а-а-а а-аа-а-а-а-а-аа-ааааа!!!(И май беше в червена риза)

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз се сещам. Едно малко лапе, до една кола, в пустинята, и едни кибици играят брейк, а той пее А-а-а-а-а а-а-а-а-а а-аа-а-а-а-а-аа-ааааа!!!(И май беше в червена риза)

ale tochno taia pesen.Ale ako mozete da se setite shte cherpia na seriozno

Link to comment
Share on other sites

JESUS bih ti pomognal, tui kato sum na polovina arabin i si slusham arabska muzika, ama prosto dai malko pove4e detaili... shtoto znam mnooooooooo pesni (arabski) i nemoga da se seta za koia stava duma!

 

BTW. lapeto kak izglejda (moje da se seta koi e pevetsut)? 4isto arabic pesen ili POP/arabic?

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз се сещам. Едно малко лапе, до една кола, в пустинята, и едни кибици играят брейк, а той пее А-а-а-а-а а-а-а-а-а а-аа-а-а-а-а-аа-ааааа!!!(И май беше в червена риза)

e tuka pogledni coolie kakvo e pisal mislia che e pop/arabic.

Link to comment
Share on other sites

ale iCE-doGG ne mozesh li da e poznaesh

nemoga sorry, tova lape triabva da mi kajesh kak izglejda ina4e, niamam nikakvi spomeni za takuv video clip po MTV.

btw. edin priatel mu kazah za video clipa (bez da mu spomena 4e peat na rabski), i mi kaza: da spomniamsi neshto takova mai beshe niakakva ispanska pesen ama sum i zabravil imeto...]

taka 4e , Sorry

bati ve4e i as mi se iska da razbera za koia pesen stava duma :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest InTeRgAlAcTiC

Еееей, верно че така се казваше. Браво JESUS, златен си.

BTW, кой ти подсказа?

Link to comment
Share on other sites

ale super sluchaino stana.Vchera izlenah na glvanata s edin priatel i se zapoznahme s edni momicheta.Zapochnahme da si govorim koi kakva muzika slusha i na ednata i obiasnih che tursia edna pesen razkazah i za kakvo stava vupros i tia mi kaza imeto.Ale super se kefia taia pesen e tursia ot polovin godina

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...