Jump to content
BulForum.com

Търся


Recommended Posts

Търся 256MB PC100/133/

Видео на PCI slot - 4MB или повече, но да е с TV-out.

Паметта ми трябва до сряда, а видеото до петък....

 

offtopic: вярваш ли си за 4 мегабайта видео карта с ТВ аут : :blink: на PCI :confused

Link to comment
Share on other sites

хахахах това вече е смешно.Ама то не е смешно а е трагично.Майкооо не бях чувал за Video Card 4 Mb/8Mb TV Out.Тц,тц,тц.До какво доживяхме.Ако има случайно такава карта ще е по скъпа и от nVIDIA FX 5200 128Mb Tv Out.

 

Човеко стегни се малко.Недей глупости да говориш.Нас за мезе ли ни имаш.

 

Edi:Ч и на PCI е иска човека.Е т'фа като го видях съвсем ме разби.

Link to comment
Share on other sites

хахахах това вече е смешно.Ама то не е смешно а е трагично.Майкооо не бях чувал за Video Card 4 Mb/8Mb TV Out.Тц,тц,тц.До какво доживяхме.Ако има случайно такава карта ще е по скъпа и от nVIDIA FX 5200 128Mb Tv Out.

 

Човеко стегни се малко.Недей глупости да говориш.Нас за мезе ли ни имаш.

 

Edi:Ч и на PCI е иска човека.Е т'фа като го видях съвсем ме разби.

off :)

ima takiva karti

predi vreme bqh vidql v D&E Matrox 4/8 pci tvout

Link to comment
Share on other sites

off :)

ima takiva karti

predi vreme bqh vidql v D&E Matrox 4/8 pci tvout

 

az sashto sam vijdal ATI 16 Mb Tv tuner + TV out PCI.

Ama e 16 Mb toi iska 4 Mb.Sq tfa sa gluposti ima da tarsi deset godini.I ako nameri shte e skapa poneje e Antika s Extri.Pak i na PCI.Pretencii.da vzima nqkva GeForce 2 za 25 lv i e gotov.

Link to comment
Share on other sites

offtopic: вярваш ли си за 4 мегабайта видео карта с ТВ аут : :blink: на PCI  :confused

 

//офтопик

 

Друже, не се изказвай неподготвен.

Едно време имах Ati Rage Pro с 2 МБ и тв изход.

Доста по-добър от много от съвременните картички за игра.

Тъй че стига бла-бла.

 

//офтопик

Link to comment
Share on other sites

Едно време имах Ati Rage Pro с 2 МБ и тв изход.

 

Ако съм разбрал си имал такава карта ЕДНО ВРЕМЕ.Ми намерете му на човека.

Айде щото явно всички сте имали такива.С Tv Out.Пращайте му на пича PM-и.

Само да вметна, че тука на компютъра ми пише 26.10.04.Нещо май сте забравили да видите новото от компютрите в новото време.

 

!!! OFF TOPIC !!!

Link to comment
Share on other sites

Ами оставете го да търси, нали за това е този раздел на форума.

Вие се държите сякаш е казал някоя супер глупост.

Като нямате, просто да си бяхте замълчали.

Link to comment
Share on other sites

Up!

От до тук казаното с нищо не ми помагате.... Все пак поне RAM някой няма ли да ми предложи на смислена цена(45-50лв.).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Майкооо не бях чувал за Video Card 4 Mb/8Mb TV Out.Тц,тц,тц.До какво доживяхме.Ако има случайно такава карта ще е по скъпа и от nVIDIA FX 5200 128Mb Tv Out.

 

Човеко стегни се малко.Недей глупости да говориш.Нас за мезе ли ни имаш.

 

Edi:Ч и на PCI е иска човека.Е т'фа като го видях съвсем ме разби.

Майка ти едва ли ще ти помогне в слу4ая !!!

Като не си 4увал мъл4и си поне да не се излагаш , защото с нищо не помагаш на 4овека !

След такива постове не се у4удвай ,ако те земат за мезе !!!

........"Само да вметна, че тука на компютъра ми пише 26.10.04.Нещо май сте забравили да видите новото от компютрите в новото време.",,,,

Ами като ти гледам анти4ната видеокарта ,найстина си мисля 4е само се излагаш с постовете си по тази тема !!!!

 

 

@I\0_Error- наскоро един познат миговореше за изгорял хард на комп с 4МБ-видео с ТВ-аут (S3 маи беше),ще го питам тези дни ,до къде е стигнал с компа и ако е решил да продава ще ти кажа , само не знам дали картата е PCI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Търся 256MB PC100/133/

Видео на PCI slot - 4MB или повече, но да е с TV-out.

Паметта ми трябва до сряда, а видеото до петък....

Moga da ti predloja Video karta ama ti tarsi6 ne6to ot roda na 4mb za malki kinti ina4e az imam edna Ge Force 64mb\MX400\TV-Out\za bitovete neznam kolko i neznam kak da razbera imam edna programka(CPU-z) ama tq ne mi pokazva ako nekoi mi kaje kak da gi vida 6te e hubavo ama samo da ti kaja 4e ve4e imam kupuva4 za 40 lv. taka 4e trea da dade6 43 lv i nagore i da e po rani4ko 6toto ako ne mi otgovori6 do utre 6a q davam :tongue samo da dopalnq 4e kartata e v nevorqtno sastoqnie raboti perfektno ako iska6 si zima6 nekva 3d programka testva6 vijda6 kak raboti i zima6 s kabel4eto,s originalnite driver-4eta s si4koto mu!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...